Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja śmigam w weekend do Czaplinka bo mamy tam zlocik z CYC-a :) .Będzie sie działo :biggrin:

Seboka zapraszam na coroczny odpust w Benicach Ciebie i Generala.Tu dopiero bedzie sie Dzialo,tak jak poprzednie lata a moze i lepiej.Sobota o 11,30.Grochowa.kielbasa,ciasto,pieczona swinia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seboka zapraszam na coroczny odpust w Benicach Ciebie i Generala.Tu dopiero bedzie sie Dzialo,tak jak poprzednie lata a moze i lepiej.Sobota o 11,30.Grochowa.kielbasa,ciasto,pieczona swinia itp.

 

W imieniu Generałka serdeczne dzieki za zaproszenie ale ten sympatyczny jegomosc wroci do domu dopiero za 2 tygodnie i niestety narazie nigdzie nie pojedzie a ja nie wiem czy sie wyrwe.

 

A tak calkiem z innej beczki chcialabym skomentowac fakt usuniecia Generała ze strony HALO SZCZECIN. Powiem szczerze ze nie podoba mi sie, ze bez wiedzy samego zainteresowanego i jego wyraznej prosby takie rzeczy maja miejsce....Czyli jednak tworzy sie grupa MC i teraz juz coraz powazniej zastanawiam sie czy powinnam do niej nalezec????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak calkiem z innej beczki chcialabym skomentowac fakt usuniecia Generała ze strony HALO SZCZECIN. Powiem szczerze ze nie podoba mi sie, ze bez wiedzy samego zainteresowanego i jego wyraznej prosby takie rzeczy maja miejsce....Czyli jednak tworzy sie grupa MC i teraz juz coraz powazniej zastanawiam sie czy powinnam do niej nalezec????

 

 

no i juz jestem!

wrociłem wczoraj z wojenki i zopodałem sobie spotkanko u naszych znajomych HEFFIEGO I KAROLI-BYŁO SWIETNIE nawet zaliczyłem balety w Cieszynie i pokreciłem swoimi bioderkami,ha ha

aby tak dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrociłem wczoraj z wojenki i zopodałem sobie spotkanko u naszych znajomych HEFFIEGO I KAROLI-BYŁO SWIETNIE nawet zaliczyłem balety w Cieszynie i pokreciłem swoimi bioderkami,ha ha

aby tak dalej :icon_mrgreen:

 

sie ma tu leon jak tam wojaku a nogi po baletach cie nie bolą, zabawa była naprawde kul nie bawiłem sie tak na zadnym zlocie az szumi mi w bani do tej pory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrociłem wczoraj z wojenki i zopodałem sobie spotkanko u naszych znajomych HEFFIEGO I KAROLI-BYŁO SWIETNIE nawet zaliczyłem balety w Cieszynie i pokreciłem swoimi bioderkami,ha ha

aby tak dalej :icon_exclaim:

sie ma tu leon jak tam wojaku a nogi po baletach cie nie bolą, zabawa była naprawde kul nie bawiłem sie tak na zadnym zlocie az szumi mi w bani do tej pory :icon_mrgreen:

 

no widzisz my zawsze super sie bawimy :icon_twisted:

NASTEPNA IMPREZKA W SOBOTE W REWALU :smile:

A POTEM 28PAZDZIERNIKA ZABAWA U ODLUDOW W SŁUPSKU :icon_exclaim: NO I ........-ale juz bede stary HA HA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIŁE kolunie i drodzy koledzy w REWALU jak zwylke bawilismy sie super

atmosferka i zabawa przednia godna organizatorow :crossy:

jest duzo zdjec ale beda na stronce dopiero jutro jak nasz ADMINISTRATOR (SEBOKA )dojdzie do siebie :) -hi,hi

a oto adresik

http://kardan.ovh.org/

pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej imprezce juz w sobote w ZDROJACH w Grocie O 13-IMPREZA NA RZECZ GŁOGNYCH DZIECI :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha , były ciężkie boje , wielu padło :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z Rewala na stronie i kilka z Cieszyna :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z Rewala na stronie i kilka z Cieszyna :clap:

 

 

NO DZIEKI :biggrin: FAJNIE BYŁO ABY TAK DALEJ :clap:

teraz czeka nas ostra jazda w DANII u naszej KOLUNI KASI,potańczymy,pospiewamy itd. :)

 

a oto pare fotek :)

 

http://kardan.ovh.org/Rewal-Cieszyno/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO DZIEKI :clap: FAJNIE BYŁO ABY TAK DALEJ :biggrin:

teraz czeka nas ostra jazda w DANII u naszej KOLUNI KASI,potańczymy,pospiewamy itd. :)

 

a oto pare fotek :clap:

 

http://kardan.ovh.org/Rewal-Cieszyno/index.html

Fajnie było ale Orzełek dostał :clap: o......l od prezesa :) z Gryfic za zaproszenie was :) :( PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było ale Orzełek dostał :biggrin: o......l od prezesa :) z Gryfic za zaproszenie was :clap: :clap: PZDR

 

to juz pozostawiam im.my bawilismy sie dobrze i FRANEK jakos nie narzekał ze było duzo ludzi jemu znanych ,problem był podobno tylko ze wzgledu na zapewnienie spania dla wszystkich ale jakos dalismy sobe wszyscy rade(tak sie ludzie poprzytujali ze ho ho -ciekawe ilu nowych moto dzieci z tego bedzie) :)

pozdrawiam i do zobaczenia :clap:

 

 

w srode jak zwykle spotkanie na BARCE-bedzie omawiany wyjazd do SŁUPSKA do ODLUDOW

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenia!

1 . jutro tj, SOBOTA o godz .12,30 zbiorka pod LIDLEM w ZDROJACH -SZCZECIN bo na 13 w GROCIE zaczyna sie impreza z udziałem motocyklistow pod HASŁEM ''TALERZ ZUPY DLA DŁODNEGO DZIECKA''

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE SIE ZAPRASZA

 

2 . jest prosba DYREKTORA OSRODKA WYCHOWAWCZEGO DLA DZIEWCZAT w SKOLWINIE aby zrobic niespodzianke dla dziewczat i pokazac nasze motocykle połaczone to bedzie z ogniskiem i pieczeniem ziemniaka oraz wystepem grupy rokowej.termin do ustalenia z PANEM Jurkiem pod tel.669 948-649.GDYBY TO CHCIAŁ WZIAC W SWOJE RACZKI TO BEDE WDZIECZNY bo ja niestetyw tym miesicu nie mam czasu.

proponowany termin pana JURKA to 15.10 .2006

JA OSOBISCIE MOGE DOPIERO W LISTOPADZIE

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

w srode jak zwykle spotkanie na BARCE-bedzie omawiany wyjazd do SŁUPSKA do ODLUDOW

 

 

 

 

No wlasnie z tym Slupskiem... ja jade z wami na nowej pszczolce!!!! he he! obgadamy na parapetowce!!! Rusty

Edytowane przez rusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tym Slupskiem... ja jade z wami na nowej pszczolce!!!! he he! obgadamy na parapetowce!!! Rusty

 

 

no motorek bedziesz miała extra -beda ci ludzie zazdraszczac.hi hi

tak mysle sobie ze okreslenie ''pszczołka ''to troszke dla niej za mało ,ja powiedziałbym raczej ze to jest PEGAZ ktorego poskromiła AMAZONKA :buttrock:

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA PO TAMTEJ STRONIE MOOOOORZA :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...