Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie zając lasem i wrzeszczy:

- Przeleciałem lwicę!...

Spotyka wilka:

- Zając, zamknij pysk, chcesz żeby lew usłyszał? Poza tym i tak ci nikt nie uwierzy.

Zając wzruszył ramionami i drze pysk dalej.

- Przeleciałem lwicę! przeleciałem lwicę!

Spotyka niedźwiedzia:

- Zając, zamknij się bo lew usłyszy, i wszyscy będziemy mieli przerąbane, jak sie wkurzy! A i tak nikt Ci nie uwierzy.

Zając idzie dalej i drze się:

- Przeleciałem lwicę! Przeleciałem lwicę!Przeleciałem lwi...

Nagle zobaczył lwa. Ten wkurzony ruszył za zającem, goni go, goni. Zając wskoczył w wydrążony stary pień. Lew skoczył za nim, ale utknął. Utknął tak, ze tylko tyłek mu wystaje, łeb jest w środku. Zając stanął, podszedł z tylu do lwa,rozejrzał się w koło, rozpina rozporek i mówi:

- W to, to już k****a nikt mi nie uwierzy! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zając lasem i wrzeszczy:

- Przeleciałem lwicę!...

Spotyka wilka:

- Zając, zamknij pysk, chcesz żeby lew usłyszał? Poza tym i tak ci nikt nie uwierzy.

Zając wzruszył ramionami i drze pysk dalej.

- Przeleciałem lwicę! przeleciałem lwicę!

Spotyka niedźwiedzia:

- Zając, zamknij się bo lew usłyszy, i wszyscy będziemy mieli przerąbane, jak sie wkurzy! A i tak nikt Ci nie uwierzy.

Zając idzie dalej i drze się:

- Przeleciałem lwicę! Przeleciałem lwicę!Przeleciałem lwi...

Nagle zobaczył lwa. Ten wkurzony ruszył za zającem, goni go, goni. Zając wskoczył w wydrążony stary pień. Lew skoczył za nim, ale utknął. Utknął tak, ze tylko tyłek mu wystaje, łeb jest w środku. Zając stanął, podszedł z tylu do lwa,rozejrzał się w koło, rozpina rozporek i mówi:

- W to, to już k****a nikt mi nie uwierzy! :icon_eek:

No jak będziesz zbierał chrust na to ognisko to uważaj żebyć tego zająca nie spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę o godzinie 13:00 planujemy małe, prawie rodzinne moto-ognisko.

Miejscowość Morzyczyn, camping nr 104, pod koniec miejscowości, jadąc od Szczecina przed zajazdem Tramp w prawo, i jakies 100 metrów drogą i później w lewo. Obecność wiadomo obowiązkowa, chyba, że ktoś nie lubi kiełbachy :icon_evil:

 

http://simen.beep.pl/moto/forum/viewthread...d=286#post_2475

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę o godzinie 13:00 planujemy małe, prawie rodzinne moto-ognisko.

Miejscowość Morzyczyn, camping nr 104, pod koniec miejscowości, jadąc od Szczecina przed zajazdem Tramp w prawo, i jakies 100 metrów drogą i później w lewo. Obecność wiadomo obowiązkowa, chyba, że ktoś nie lubi kiełbachy :banghead:

 

http://simen.beep.pl/moto/forum/viewthread...d=286#post_2475

 

mowisz i masz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz i masz :D

 

takie małe info :D

 

panuje grozny haker o numerze gg:4563182 i podaje sie za Karoline Tate która ma 14 lat Jego program niszczy caly dysk twardy.TO NIE JEST ZART.Wyslij to jak najszybciej do wszystkich których masz na liscie i nie tylkoWAZNE KOLEJNY WIRUS NIE KASUJ TEGO PRZECZYTAJ UWAZNIE... Ktos rozsyla mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip. Jesli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktos uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w zadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus zostal puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy maja dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyslijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogl zostac zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liscie znajomych GG i innych przyjaciol Z powazaniem, InterLAN Marek Sieradzinski tel. (61) 827-39-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

takie małe info :icon_mrgreen:

 

panuje grozny haker o numerze gg:4563182 i podaje sie za Karoline Tate która ma 14 lat Jego program niszczy caly dysk twardy.TO NIE JEST ZART.Wyslij to jak najszybciej do wszystkich których masz na liscie i nie tylkoWAZNE KOLEJNY WIRUS NIE KASUJ TEGO PRZECZYTAJ UWAZNIE... Ktos rozsyla mily wygaszacz ekranu- TH - superman.zip. Jesli go rozpakujecie w swoim komputerze, to stracicie wszystko! Wasz twardy dysk zostanie zniszczony, a ten ktos uzyska Wasze nazwisko i haslo (password) przez Internet. Nie rozpakowujcie w zadnym wypadku tego wygaszacza ekranu! O ile wiadomo, wirus zostal puszczony w obieg od wczoraj. Ta informacja zostala opublikowana wczoraj rano przez Microsoft. Wirus tworzy plik tekstowy w c: /windows/thaurus/jest/super/gosc.txt i tam przetrzymuje dane ktore nastepnie zostaja wyslane przez internet. Prosimy Was o rozpowszechnienie tej informacji do wszystkich. Waszych znajomych, ktorzy maja dostep do Internetu. Prosze skopiujcie i wyslijcie te informacje do kogokolwiek aby ten wirus mogl zostac zablokowany. Poinformujcie wszystkich ktorych macie na liscie znajomych GG i innych przyjaciol Z powazaniem, InterLAN Marek Sieradzinski tel. (61) 827-39-19

 

 

 

Oby nam motocykli nie zaraził :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nam motocykli nie zaraził :D

 

MYSLE ZE NIE BO JAK MA OCHOTKE TO NIECH NAWET O TYM NIE MYSLI -BO DOSTANIE KLAPSA :icon_biggrin:

 

 

JUTRO KINO ALE BEDZIE SPOTKANKO PRAWIE JAK ZLOT :crossy:

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA :D

 

 

a tak na rozweselenie :crossy:

http://www.smog.pl/wideo/7920/kompilacja_p...rnych_wypadkow/

 

 

 

tak wiec KINO było-bajka i teraz trzeba isc po niej lulu :biggrin:

jak ktos nie ma co robic to na film GHOST RIDER mozna isc na ładne moto popatrzec :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYSLE ZE NIE BO JAK MA OCHOTKE TO NIECH NAWET O TYM NIE MYSLI -BO DOSTANIE KLAPSA :)

JUTRO KINO ALE BEDZIE SPOTKANKO PRAWIE JAK ZLOT :buttrock:

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA ;)

a tak na rozweselenie :icon_eek:

http://www.smog.pl/wideo/7920/kompilacja_p...rnych_wypadkow/

tak wiec KINO było-bajka i teraz trzeba isc po niej lulu :icon_razz:

jak ktos nie ma co robic to na film GHOST RIDER mozna isc na ładne moto popatrzec :icon_razz:

 

a topare zdjec z ogniaka

http://picasaweb.google.pl/adrianasmigiels...580005222168050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wy to macie życie ognicho, kino, spotkanka ja też bym tak chciał ale z tego co wiem to bogatemu tylko wolno.

Ale to nic skarbonka u mnie też nabiera wypukłych kształtów więc nadrobimy w sezonie. :crossy:

Gorące pozdrowionka przesyła leonkominiarz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie życie ognicho, kino, spotkanka ja też bym tak chciał ale z tego co wiem to bogatemu tylko wolno.

Ale to nic skarbonka u mnie też nabiera wypukłych kształtów więc nadrobimy w sezonie. :crossy:

Gorące pozdrowionka przesyła leonkominiarz :buttrock:

 

wiesz co nie swiruj pawiana-wszyscy tak samo bogaci jak ty :smile:

juz za pare dni bedzie pogoda wiec nie bedziesz musiał kisic tego INTRUDERKA w domku :icon_razz:

pozdrawiam i do zobaczenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie swiruj pawiana-wszyscy tak samo bogaci jak ty :crossy:

juz za pare dni bedzie pogoda wiec nie bedziesz musiał kisic tego INTRUDERKA w domku :icon_biggrin:

pozdrawiam i do zobaczenia :icon_biggrin:

No dokładnie nie róbmy ze skromnego spotkania motocyklistów przy kiełbasce bankietu w hotelu Hilton.

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie życie ognicho, kino, spotkanka ja też bym tak chciał ale z tego co wiem to bogatemu tylko wolno.

Ale to nic skarbonka u mnie też nabiera wypukłych kształtów więc nadrobimy w sezonie. :icon_evil:

Gorące pozdrowionka przesyła leonkominiarz :icon_biggrin:

 

A Owszem MY zachodniopomorscy jestesmy bogaci ale nie w pieniadze,tylko w sprawy organizacyjne i markentingowe z Fatmaxxem na czele.

Ponadto tak jak kazdy liczymy pieniadze na paliwo czy dalszy wyjazd.

Ty posiadasz Intrudera 1400 to juz swiadczy ze jestes bogatszy od niektorych motonitow,ale nasi sie ciesza z tego wszystkiego co maja i co ich otacza.Poprostu mamy swoj KLIMAT i stanowimy jedna rodzine.Jak chcesz sie do nas przylaczyc to witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...