Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no w końcu zielone ludziki.Denerwuje mnie w tej stronie to że leci tak wszystko ciurkiem,jak w takim shoutboxie.A jak czytasz jakieś tematy,a jest ich tu masa nie widzisz kto ze znajomych jest dostępny-zaraz lecę ale jeszcze musiałam wam dać buziaczki :buttrock:

Dzięki za bużaki, a Mav już uciekł, ostatnio coś cicho siedzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy coś konkretnego ustalone jest z sobotnim oddawaniem krwi-bo warto w tym wziąć udział,bo też nigdy nie wiesz kiedy ktoś z nas potrzebować będzie,a tu jednak pierwszeństwo.A pisałam jak to moja siostra czekała miesiąc na B Rh- i nie było możliwości ściągnąć z innych województw -koszmar.Paczek jak będziesz potrzebował transportu na 9.00 to się stawiam i pamiętam że miałeś mnie trzymać za rękę. ;)

 

 

Mili Państwo. Źle się dzieje. GLindo, sama wiesz, że nie chodziło mi o rozbijanie żadnych klik- czy jak kto woli ELIT. Zabawa była przednia. Spotkania O.K. Może teraz nie będziemy tak anonimowi jak dotychczas... Nie jesteśmy dziećmi, żeby nas szantażować marchewką, czy jak kto woli cukierkiem... i to lizanym przez papierek...

Damy radę. Jak nie wspólnie z MZ i jako MZ, to w mniejszej, ale za to jakiej grupie!!

 

Wojtuś ja martwię się ogólnie bo wielu ludzi jest rozbitych i nie wiedzą co robić-ale towarzystwo doborowe więc chyba mi szybko przejdzie..no dajcie mi kopa bo się spóźnie-papap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy coś konkretnego ustalone jest z sobotnim oddawaniem krwi-bo warto w tym wziąć udział,bo też nigdy nie wiesz kiedy ktoś z nas potrzebować będzie,a tu jednak pierwszeństwo.A pisałam jak to moja siostra czekała miesiąc na B Rh- i nie było możliwości ściągnąć z innych województw -koszmar.Paczek jak będziesz potrzebował transportu na 9.00 to się stawiam i pamiętam że miałeś mnie trzymać za rękę. :banghead:

Dobra, tylko nie wiem czy mogę oddawać jak biorę leki. Na resztę też się zgadzam.

Mav, jesteś pewny że wtedy uznaja mi te zdjęcia, bo tylko one mi zostaną?

 

No to grzej, pogadamy wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mav, jesteś pewny że wtedy uznaja mi te zdjęcia, bo tylko one mi zostaną?

 

No to grzej, pogadamy wieczorem.

 

 

A jak pojedziesz jutro lub pojutrze, to myślisz, że przez gips będą zerkać sondą?? :bigrazz: :lalag: :clap:

A czemu kolejne zdjęcia miałyby być mniej wiarygodne? To już pytanie retoryczne...

 

Spokojnie. Poczekaj. Pogadamy wieczorem!! Muszę odpękać troszku w garażu... przy Shadowce...

XS-ka w Moto-Klinice u rzeźnika "V-ki", ale będzie dobrze :buttrock: :banghead:

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam!! Nie sądziłem, że się odważą. A za co?? Jeżeli to nie tajemnica? Widać teraz ile byliśmy warci dla panów. "Pstryk"

 

Z innej beczki:

HUUUURRRRRRAAAAA!! Udało mi się wydłubać rozrusznik bez rozwalenia silnika!!!!

 

Śmierdzi z niego jak cholera i ma ślady ocierania wirnika o stojan!! :clap: Jutro do rzeźni!! :icon_twisted:

 

Widziałem dzisiaj samotny motorek u Pietrzaka na placu, co z Paniami??

 

Qrcze, te sakwy co zanabyłem są chyba troszku za duże... a ma ktoś może jakieś kierunki tylne??

 

Ludzie, śpicie?? Nie mazać się tym MZ, panowie się troszkę zapomnieli!! Nikt nie musi teraz oglądać i czytać mojej "nie wyparzonej gęby". Dzięki Fatmaxx, jesteś cool!! Asiek też jesteś zajefajna, tylko czemu taka dwulicuska?? Hę??

 

I to mi się podoba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam!! Nie sądziłem, że się odważą. A za co?? Jeżeli to nie tajemnica? Widać teraz ile byliśmy warci dla panów. "Pstryk"

 

Z innej beczki:

HUUUURRRRRRAAAAA!! Udało mi się wydłubać rozrusznik bez rozwalenia silnika!!!!

 

Śmierdzi z niego jak cholera i ma ślady ocierania wirnika o stojan!! :biggrin: Jutro do rzeźni!! :buttrock:

 

Widziałem dzisiaj samotny motorek u Pietrzaka na placu, co z Paniami??

 

Qrcze, te sakwy co zanabyłem są chyba troszku za duże... a ma ktoś może jakieś kierunki tylne??

 

Ludzie, śpicie?? Nie mazać się tym MZ, panowie się troszkę zapomnieli!! Nikt nie musi teraz oglądać i czytać mojej "nie wyparzonej gęby". Dzięki Fatmaxx, jesteś cool!! Asiek też jesteś zajefajna, tylko czemu taka dwulicuska?? Hę??

 

 

 

I to mi się podoba!!

 

 

 

Przeginasz MAV!!!

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginasz MAV!!!

Grzegorzu, tak już przez całe życie, dlatego nie nudzę się... :buttrock: Kurcze, no piszę już najdelikatniej jak mogę, choć faktycznie mogłem napisać "o dwóch obliczach" - przepraszam urażonych!! :flesje: Ale musisz przyznać, że pojechałaś po mnie ostro!!

Czuję się skarcony pogrożony paluszkiem i milknę...

Acha, bo bym zapomniał,

to też jest dobre, nowość:

na stronce, że nastąpi przekierowanie pojawił się napis:

"to konto jest podejrzane" - "zaraz nastąpi przekierowanie" i bam!!

 

Dokonałem pewnych modyfikacji, no cóż. Cieszę się, że coraz więcej osób tu zagląda... spójrzcie czasem na dolny pasek w informacje o przeglądających ten temat... :clap: :clap: :clap: :biggrin: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a możesz mi powiedzieć z czym przegiołeś, bo mam wrażenie że są tu strażnicy z MZ.

 

Nie, no nie wiem... A Ty wiesz gdzie???

Gorzej Pawełku, zaczynam się nawet nerwowo za siebie oglądać.... a nie, to nie krucjata z orzełkoforum, to był mój piesek... :buttrock:

 

Ciekawe kiedy zaczną się groźby... przynajmniej wiadomo gdzie szukać...

Na szczęście nie tylko aktywiści-cenzuratorzy tu zaglądają. Ludzie co nie wiedzą o co chodzi też tu wpadają.

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie wiem... A Ty wiesz gdzie???

Gorzej Pawełku, zaczynam się nawet nerwowo za siebie oglądać.... a nie, to nie krucjata z orzełkoforum, to był mój piesek... :buttrock:

 

Ciekawe kiedy zaczną się groźby... przynajmniej wiadomo gdzie szukać...

Wygląda na to że ktoś tu przychodzi na przeszpiegi, bawiłem sie tak jak miałem 8lat :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że ktoś tu przychodzi na przeszpiegi, bawiłem sie tak jak miałem 8lat ;)

 

Mam nadzieję, że to był tylko jakiś chochlik drukarski!! :buttrock: :flesje: :clap:

A gdzie się podziały argumenty? Nie, no coś się dzieje!! Na dzisiaj mi wystarczy, spadam... Dobrego zrastania Paweł.

WSZYSTKIM!!! ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NOCY!!!

:buttrock: :biggrin: :buttrock: :clap: :clap: :notworthy:

 

P.s. a drewno na stos dla mnie już szykujecie???

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to był tylko jakiś chochlik drukarski!! :buttrock: :flesje: :clap:

A gdzie się podziały argumenty? Nie, no coś się dzieje!! Na dzisiaj mi wystarczy, spadam... Dobrego zrastania Paweł.

WSZYSTKIM!!! ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NOCY!!!

:buttrock: :biggrin: :buttrock: :clap: :clap: :notworthy:

 

P.s. a drewno na stos dla mnie już szykujecie???

Mówisz zeby odpuścić jutro obdukcję?

 

Mav, nie jesteś sam, nie pękaj, już tu kilku nas jest, no ludzie czy się mylę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...