Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Ludkowie! Mam pytanko czy ktoś jedzie samochodzikiem na Niechorze i mógłby zabrać nam bagaże? Jedziemy w piątek. W razie czego proszę o kontakt na gg 9232419

 

zlocik zlocik WIESCI!!!!!!!

miejsce nad jeziorem PRZYBIERNOWSKIM-kierunek JARSZEWKO(ZACHODNOIPOMORSKIE)

JEST TAM MIEJSCE NA NAMIOTY,BAR .WC Z PRYSZNICEM

 

termin 13-15 lipca!!!!

bedzie piwko dla zlotowiczy taniej!gril.cos na goraco.

koszt zlotu 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlocik zlocik WIESCI!!!!!!!

miejsce nad jeziorem PRZYBIERNOWSKIM-kierunek JARSZEWKO(ZACHODNOIPOMORSKIE)

JEST TAM MIEJSCE NA NAMIOTY,BAR .WC Z PRYSZNICEM

 

termin 13-15 lipca!!!!

bedzie piwko dla zlotowiczy taniej!gril.cos na goraco.

koszt zlotu 30 zł

 

plakaty w miescie i poza nim juz porozwieszane wiec teraz juz nikt sie nie wymiga :)

DO ZOBACZENIA W PRZYBIERNOWIE :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto oficjalny cennik obowiazujacy na ZLOCIE PRZYBIERNOW 2007

WEJSCIE JAKO WIDZ BEZ MOTORU 5Zł ZA DZIEN-MOTO PRZED SZLABANEM

WEJSCIE NA TEREN Z MOTOREM 10Zł ZA DZIEN

A ZA KOSZULKE DODATKOWO 10 Zł

 

JA NAJBARDZIEJ OPłACALNA OFERTE PROPONUJE 30 Zł ZA 3 DNI(KOSZULKA W TYM I MOTO OBOK SIEBIE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po zlocie, fajnie było i dzieki za super zabawe w waszym gronie :clap:

zdjecia na

www.louis.net.pl

:icon_mrgreen: :biggrin: :lalag: :lalag: :wink:

 

 

 

 

 

DRODZY BRACIA I MOTO SIOSTRY PROSZE WAS O POMOC W ZNALEZIENIU MIEJSCA W SZCZECINIE O ATRAKCYJNYM USYTUOWANIU DLA MOTOCYKLISTOW

CHODZI O POWIERZCHNIE OKOłO 100m2 LUB WIECEJ W KTOREJ BEDZIE SIE ZNAJDOWAł PAB I SLKEP MOTO Z AKCESORIAMI MOTO

INTERESUJE NAS TAKIE MIEJSCE DO KTOREGO BEDZIE DOSTEP SRODKAMI KOMUNIKACJI MIEJSCKIEJ ,Z WIDOKIEM I POWIERZNIA NA KTOREJ BEDZIE MOZNA ZAPARKOWAC MOTOCYKLE (COS JAK BYłY PAB CORWETTA)

 

CENA ZA WYNAJEM TAKIEGO MIEJSCA -SKLEPU MA SIE KSZTAłTOWAC W GRANICACH 2000TYS Zł A RAZEM Z RESZTA MEDII TO OKOłO 3000Zł

WIEC PROSZE O POMOC

PROSZE O KONTAKT PRZEZ STRONE LUB TEL 601780470

GG 9232419

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorzy dni Hanzeatyckich w Goleniowie zapraszają na otwarcie i paradę w piątek, zbiórka o godzinie 15.15 przy Urzędzie Miasta, o godzinie 17 grill dla obecnych motocyklistów.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGA KOLARZ ZAPRASZA DO MORYNIA NA ZLOT

ZAPEWNIA NA WłASNEJ POSESJI MIEJSCE NA 15 NAMIOTOW I ZABEZPIECZA KONIE WIEC?

OTO PLAN IMPREZY

http://www.moryn.pl/aktualnosci/pokaz/140.dhtml

 

JUZ WSZYSTKO WIADOMO ,

USTALONO ZE:

WYJAZD NA SPOTKANIE W MORYNIU O GODZ 16 Z WAłOW CHROBREGO

jak ktos nie da rady na ta godzine to droga prosta i trafic łatwo(kierunek SIEKIERKI )smiley

ZABRAC ZE SOBA NAMIOTY,SPIWORY,KASE I DOBRY HUMOR

PODAJE JESZCZE RAZ DLA PRZYPOMNIENIA PLAN IMPREZY-WSTEP WOLNY!smiley

http://www.moryn.pl/aktualnosci/pokaz/140.dhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i dziękuję obecnym za przyjazd do Morynia mam nadzieję , że bawiliście się dobrze.Pozdrawiam

KRZYSIU dla CIEBIE wszystko :)

my takze DZIEKUJEMY tobie za miła atmosrerke i super zabawe :) :)

do zobaczenia nastepnym razem :) moze na IMPREZIE U ''KUR'' pod koniec sierpnia w PRZYBIERNOWIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to superowo bo juz teskno mi do twojej mordeczki

 

WłASNIE WROCIłEM Z Zana Z BEZNADZIEJNEGO DROGIEGO I JESZCZE NIE WIEM JAK TO NAZWAC........ZLTU!smiley

ORGANIZATORZY NAKłAMALI W OPISIE NA INTERNECIE A NA WIZJI DWA RAZY WIECEJ TRZA BYłO PłACIC-POPrOSTU

NP.

PAKIET DWOCH OSOB -150 Zł JEDEN ZNACZEK ,JEDNA KOSZULKA ,STARA SMYCZ Z 2007 I ZAMIAST ObIECANYCH TRZECH POSIłKOW 3 TALONIKI PO 5 ZETA !PO PROSTU DNO! A DLA PLECACZKA NIC!!!!!!!

PAKIET DLA DWOCH OSOB BEZ NICZEGO (KOSZULKA ZNACZEK ,SMYCZ ,TALONY)170Zł !!!!smileyPO PROSTU CHORE łBY!

NAMIOTY Z WIELKIM TRUDEM ROZSTAWILISMY W LASKU GDZIE LSLEDZIE ZA CHINY NIE WBIJESZ-POTEM DESZCZ I WSZYSTKO PłYWA BO WODA NIE WSIAKA!

POD NAMIOTEM CYRKOWYM NA KONCERTY TO SAMO BłOTO PO KOSTKIsmiley

KIBELKI PłATNE 1Zł ,TOY TOYI ZA MAłO

NA NIBY PARKING WYZNACZONY NA MOTO KAZDY WCHODZI I WYCHODZI BEZ SPRAWDZANIA ,TO SAMO NA BRAMIE WJAZDOWEJ -BłAZENADAsmiley

PARADA SOBOTNIA JAK I WSZYSTKO ZAWSZE SPOZNIONA(KONCERTY TEZ!)

POPROSTU BRAK SłOW I ZA WIELKIE ZMECZENIE BY TO OPISAC

NIGDY WIECEJ JUZ NIE POJADE NA ZLOT DO ORłA ZARYsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

POPROSZE INNYCH KOLEGOW UCZESTNIKOW O DOPISANIE WłASNYCH OPINI I SPOSTRZEZEN NA TEN TEMAT BO TAK MIE KREW ZALAłA Z NERWOW ZE SłOW BRAKsmiley

A JESZCZE ZAPOMNIAłEM ZE ZANA ZAJEłA PIERWSZE MIEJSCE W SIłOWANIU NA REKE I DOSTAłA W NAGRODE STARA SMYCZ Z 2004 ROKU!!!smiley

A ZA NAJGłOSNIEJSZY GłOS 1 MIEJSCE-PARE ZBEDNYCH BAJERKUW PO UPRZEDNIM OBDAROWANIU PANA ZA NAJGłOSNIEJSZY MOTOR

BRAK WYCHOWANIA I .......

MUSIAłA CZEKAC NA OBDAROWANIE BO KOLEGA Z KLUBU ORGANIZATOROW ZLOTU MIAł BYC OBDAROWANY JAKO PIERWSZYsmiley

ON KASK A ZANA DUPERSZMITYsmileyPOPROSTU WIESNIAKI WZIELI SIE ZA TO CO NIE POWINNIsmiley ( A OPIS NA TORBIE ZA ZAJECIE DRUGIEGO MIEJSCA W WOLNEJ JEZDZIE!

POPROSTU ORGANIZACJA [nie klnij-cenzor)smileysmileysmileysmileysmiley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...