Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przybyła nam na terenie Szczecina miłośniczka serii Star, czy znacie tą Panią ???

http://forum.motocyklistow.pl/larka-m13887.html

no nie .a moze to ufoludek :D

zapros pania na KARDANA potem NA STEPNICE i wszystko sie wyjasni :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!od wczoraj narazie jedyna aczkolwiek nie miłą niespodzianka okazało sie zamkniecie przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczna plazy w Stepnicy z powodu dużej ilości bakterii coli w wodzie. Zakaz obowiazuje narazie do odwołania. :D

podobnie jest od ok. miesiąca w Trzebierzy...

 

swoja drogą, w jednym z jezior, w którym się podczas imprez na Drahimiu kąpałem, ponoć też były coli ; do dziś mam sie dobrze i nawet nic nie swędziało :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiec tak jak obiecałem pare słow na temat organizacji zlotu W STEPNICY

wejscie KOSZT 20ZŁ(KOSZULKA ,POLE NAMIOTOWE Z SANITARIATAMI-prysznic) odpłatne JEDZONKO Z GRILA,PIWKO,PIZZA,

PIATEK

od godz.17 planuje sie turniej piłki noznej w drozynach dwuosobowych o puchar

jakas muzyka z telebimu i komputerka

lpanowany wystep kabaretow,i zespoł muzyczny

SOBOTA

planowany jest pokaz filmow motocyklowych na plazy

turniej piłki siatkowej o skrzynke piwa dla wygranych

(mozliwosc zorganizowania licznych konkursow przez uczestnikow o nagrody ufundowane przez organizatora)

organizator podaje tylko okrojona wersje atrakcji ze wzgledow CENZURY :D

NIEDZIELA

dopijanie i dojadanie a potem zwijanie sie do domku i szykowanie sie na kolejny zlocik

NAPEWNO BEDZIE WARTO WIEC WSZYSTKICH CHETNYCH BARDZO GORACO SIE ZAPRASZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPEWNO BEDZIE WARTO WIEC WSZYSTKICH CHETNYCH BARDZO GORACO SIE ZAPRASZA

PLANOWANY WYJAZD NA ZLOCIK PIATEK GODZ 16 Z WAŁOW CHROBREGO

 

 

Witanko wszystkim po dlugich podrozach:)

nawiazujac do watku Stepnicy nasza obecnosc okreslamy na watpliwa, gdyz poniewaz okropnie sie za domkiem stesknilismy i strasznie chce nam sie poleniuchowac:)

moze wpadniemy Was odwiedzic- ale raczej bez noclegow

Wszystkim zyczymy wspanialej zabawy (jak zwykle) i udanego pobytu :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko wszystkim po dlugich podrozach:)

nawiazujac do watku Stepnicy nasza obecnosc okreslamy na watpliwa, gdyz poniewaz okropnie sie za domkiem stesknilismy i strasznie chce nam sie poleniuchowac:)

moze wpadniemy Was odwiedzic- ale raczej bez noclegow

Wszystkim zyczymy wspanialej zabawy (jak zwykle) i udanego pobytu :icon_razz:

 

mowisz tak jakbys na zlot do pracy jechała :icon_exclaim:

jedziemy sie dobrze bawic i odpoczac -wasze gnono jest tak zajebiste ze nie wyobrazam sobie ze was moze nie byc ,jeszcze dzis mnie szczeka boli od wczorajszego smiechu na BARCE :icon_question:

TAK WIEC NAWET NIE PROBUJ SCIEMNIC KOLUNIU :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Mam w planie pogonic do Sepnicy troszke inną trasą , odwiedzam lesne dukty i nie omijam największych kałuż.

Mam w planie wjechac w najwieksze błoto ,przejechac taranem przez krzaki, a o kałużach to już pisałem .

Dla niewtajemniczonych GSXR zostaje w garażu ,czyściutki i gotowy do sprzedania. Trase pokonam na moim nowym motórze który rzuca na kolana swoim wyglądem i osiągami .

Jeżeli jest ktos, kto lubi wolna jazde w plenerach to zachecam. Pa Pa zbieram siły na jutro! :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w STEPNICY jeszcze

 

planowana parada moto o godz 13 w sobote :icon_exclaim:

 

witam wiec tak jak obiecałem pare słow na temat organizacji zlotu W STEPNICY

wejscie KOSZT 20ZŁ(KOSZULKA ,POLE NAMIOTOWE Z SANITARIATAMI-prysznic) odpłatne JEDZONKO Z GRILA,PIWKO,PIZZA,

PIATEK

od godz.17 planuje sie turniej piłki noznej w drozynach dwuosobowych o puchar

jakas muzyka z telebimu i komputerka

lpanowany wystep kabaretow,i zespoł muzyczny

SOBOTA

planowany jest pokaz filmow motocyklowych na plazy

turniej piłki siatkowej o skrzynke piwa dla wygranych

(mozliwosc zorganizowania licznych konkursow przez uczestnikow o nagrody ufundowane przez organizatora)

organizator podaje tylko okrojona wersje atrakcji ze wzgledow CENZURY :icon_question:

NIEDZIELA

dopijanie i dojadanie a potem zwijanie sie do domku i szykowanie sie na kolejny zlocik

NAPEWNO BEDZIE WARTO WIEC WSZYSTKICH CHETNYCH BARDZO GORACO SIE ZAPRASZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Mam w planie pogonic do Sepnicy troszke inną trasą , odwiedzam lesne dukty i nie omijam największych kałuż.

Mam w planie wjechac w najwieksze błoto ,przejechac taranem przez krzaki, a o kałużach to już pisałem .

Dla niewtajemniczonych GSXR zostaje w garażu ,czyściutki i gotowy do sprzedania. Trase pokonam na moim nowym motórze który rzuca na kolana swoim wyglądem i osiągami .

Jeżeli jest ktos, kto lubi wolna jazde w plenerach to zachecam. Pa Pa zbieram siły na jutro! :(

 

 

Czołg kupiłeś? ;) no przez krzaki nie pojadę ale po kałużach nie ma problemu.

 

Dio zobaczenia w Stepnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w STEPNICY jeszcze

 

planowana parada moto o godz 13 w sobote ;)

 

Hej!Wam to dobrze, też z chęcią skoczyłabym chociaz na jeden dzień ale niestety obowiazki zawodowe wzywają też w sobotę :icon_exclaim: życzę wszystkim fajowej i bezpiecznej zabawy :icon_exclaim: :( pozdro for all ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołg kupiłeś? no przez krzaki nie pojadę ale po kałużach nie ma problemu.

 

Jezeli chodzi o pokonywanie terenu to czolg,w drodze do Stepnicy jechałem w towarzystwie URALA który w polowie drogi nawalił, nie wytrzymał trudu podrozy.

Dalszą drogę pokonał na holu za moją terenową WSKą. Niewiarygodne!!! Ciężar prawie 300 kilogramów na lince i jazda.

W najbliższy weekend mam zamiar pokonac trase Szczecin -Złocieniec i może w sobote Niechorze. Jezeli nic nie przeszkodzi to mój zabytkowy pojazd przekroczy w tym sezonie magiczny dystans 1000km ,tym samym udowodnie niedowiarkom ze można bawic sie fantastycznie nie mając sprzęta za 50000zł a za jedyne 500zł.

Pozdrawiam i dozobaczenia na drodze!

Edytowane przez PAWULONIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj, no dobra, nie wytrzymał, masz racje i jeszcze raz dzięki za hol:) ale jak coś, to moge wziążć Mińska, i możemy się wybrać teraz tam, gdzie niei dojechaliśmy;] i to nie był Ural, tylko Dniepr. pozdrawiam

ale gafa :)

 

 

a tak poza tym to juz wrocilismy ze zlociku W STEPNICY :)

FAJNIE BYŁO I SZKODA ZE TAK KROTKO :) ALE JUZ W NIEDALEKIM CZASIE BEDZIE POWTORKAale tylko dla ludzi z HUMOREM :)

mam tez niepotwierdzona informacje ze zlot w ZŁOCIENCU MA BYC ODWOŁANY ZE WZGLEDU NA WYCOFANIE SIE GŁOWNEGO SPONSORA

to tyle bo ztyrany jestem i pisac mi sie nie chce -CI CO BYLI NIECH TERAZ SIE WYPOWIEDZA I OPOWIEDZA O SWOICH DOZNANIACH I ODCZUCIACH-ja powiem tak BYŁO WARTO

PA I DO ZOBACZENIA W NIECHORZU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...