Skocz do zawartości

NS-1 z silnikiem NSR 125 da się??


ramzes_II
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko da się zrobić tylko to zalezy od zasobności twojego portwela. Najwazniejsze zeby silnik 125ccm pasował w miejsce orginalnego bo jeśli mocowania silnika bedą inne to gra jest nie warta świeczki bo trzeba je przerabiać co może nie byc takie tanie ponieważ NS1 ma rame aluminiowa. Jeśli nowy silnik bedzie pasował na miejsce starego to reszta nie bedzie juz problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veteranos nie spamuj :flesje: nikt wam nie rozbierze silnika bo nikt nie bedzie placil za usczelki pod glowica i to nie wy sobie sami przeglad robicie tylko stacja diagnostyczna.nie takie proste jest zgrac zebatki na jednej lini prostej zeby lancuch niespadal itd itp są problemy zeby to zrobic tak zeby nie wypadl silnik z ramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales kiedys zelazo w reku ?? Nie sadze. Jesli juz to mogla by byc stalowa, ale watpie by w motocyklu przeznaczonym na tor byla stalowa rama

miałem żelazo w ręku i to nie jeden raz. A rama może być stalowa ale na 100% nie jest aluminiowa bo po co by sie ją malowało. To Ty chyba NS-1 nigdy na żywo nie widziałeś a próbójesz mi wmówić, że rama jest aluminiowa. ;) Chyba, że tylko moja NS-1 nie ma aluminiowej ramy. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stop Duarluminium albo staliwo lekkie ;) a raczej duralum.a aluminium i tak sie maluje po to ze sie utlenia i robi sie szadz:)szary nalot na nim iwec pokrywa sie klarem.Ns-1 napewno nie ma metalowej ramy tlyko jakis lekki stop w ktore napewno wchodzi aluminium i cos jeszcze :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem żelazo w ręku i to nie jeden raz. A rama może być stalowa ale na 100% nie jest aluminiowa bo po co by sie ją malowało. To Ty chyba NS-1 nigdy na żywo nie widziałeś a próbójesz mi wmówić, że rama jest aluminiowa. ;) Chyba, że tylko moja NS-1 nie ma aluminiowej ramy. :flesje:

 

 

nie chce sie klocic, ale gdy myslisz o aluminium to masz przed oczami puszke po piwie ;)

 

peace :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie klocic, ale gdy myslisz o aluminium to masz przed oczami puszke po piwie :flesje:

 

peace ;)

Ja też nie chce sie kłucić ale pisząc że rama jest z aluminium nie określiłeś że to może być jakiś stop. Puszke po piwie to pewnie Ty masz przed oczami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...