Skocz do zawartości

uklad kierowniczy cbr 600 f2


Rekomendowane odpowiedzi

mam cbr 600 f2 i mam taki problem jak ja kupilem z niemiec to stwierdzilem ze moja honda przy predkosci 80 km/h i wyzej jak puszcze kierownice to kierownica zaczyna wpadac w drgania raz w prawo a raz w lewo dosyc szybko raz w jedna strone raz w druga.myslalem ze to kolo jest nie wywazone i je wywazylem i nadal sie to powtarza.nie wie czy to jest normalne czy juz mam jakies luzy na lozyskach.porowadzic sie dobrze prowadzi.

poradzcie cos

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie shimmi - zmien opone , ostatecznie amortyzator skretu.

 

P.s. Sprawdz równiez luz łozysk głowki ramy jak radzili koledzy.

Mozesz spróbowac zmienic cherakterystyke przedniego zawieszenia ale najprawdopodobniej nie wiele to da.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem tą samą sytuacje ale w XJ 900 div, wymieniłem łozyska główki ramy

i teraz jest ok.Przynajmniej u mnie ta wymiana zdała egzamin.

Z tego co czytałem na forum to przyczyn może byc więcej.

 

Pozdrawiam

 

 

poczekam z tymi lozyskami ale jak wymienie opone i dokrece glowke ramy i nic nie da to napewno bede lozyska

dzieki serdecznie pozdrwiam .nerka

 

mialem to samo ale przy ok. 100km/h. przyczyna byla 10 letnia przednia opona

 

moze byc u mnie opona sprawdze to bo zresztaq nie wiem ile ona ma lat byla jak juz kupilem cbr i slyszalem ze to nie jest wada konstrukcyjana bo cbr bardzo dobrze sie prowadza

pozdrawiam i nerka

 

To prawdopodobnie shimmi - zmien opone , ostatecznie amortyzator skretu.

 

P.s. Sprawdz równiez luz łozysk głowki ramy jak radzili koledzy.

Mozesz spróbowac zmienic cherakterystyke przedniego zawieszenia ale najprawdopodobniej nie wiele to da.

 

Pozdrawiam.

 

 

dzieki za podpowiedzi i zrobie tak jak piszesz kokrece troszke glowke ramy a jak nie pomoze to wymienie oponke mam na szczescie zapasowa

pozdrawiam nerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...