Skocz do zawartości

klamka hamulca od wr 426


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Taki mam problem: zlamalem klamke hamulca od yamahy wr 426 - zwykla rzecz. Ale kiedy chcialem kupic w Częstochowie nowa to mi juz w kilku miejscach zaoferowali klamke, ktora niby jest do tego modelu, ale tak naprawde do wr-y nie pasuje. W serwisie mi typ krzyknal za oryginalna prawie 200 zl - masakra. Stanelo na tym, ze klamka jest pospawana, ale ostatnio przy glebie sie zgiela, wiec byla spawana juz drugi raz. Zdaje sobie sprawe, ze takie eksperymenty zmniejszaja wytrzymalosc materialu. Chcialbym kupic nowa. I w tym miejscu pytanie do posiadaczy wr. Gdzie kupowaliscie ten przeklety kawalek aluminium? Nie wierze, ze nikt go nie polamal.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maja te od WRki. Prawdopodobnie tak jak ja masz zalozona pompe od czego innego. (te klamki ktore dostalem wygladaja tak jakby na linke ? ) Klamki od CR/CRFy mi tam pasuja i takich narazie uzywam. Wieczorem moge ci dac foto jakie do mnie powinny byc a nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co macie za patenty ale kiedy nie dawno kupowalem w Rapidzie sprzegło+hamulec pasowaly idealnie, nie wiem jak jest z pompa w YZ/YZf ale klamki sprzegla sa takie same

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w WRce jest to bardziej skomplikowane jak dla mnie rozwiazanie :icon_biggrin: Moze w yz jest tak jak w innych crossach. Bo na klamkach jakie mi przyslano pisalo WR 400, ale widzialem klamki od 426 (yz 426f) i byl podobne do tych co mi przyslali czyli nie pasujace do mnie ;p

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno uda ci się znaleźć tą klamke w okolicach 30zł, ale jak już mowa o patentach to jak mi się złamała klamka w Jawie Dandy która była nie do dostania w żadnym sklepie, zrobiłem tak że do tego co mi zostało z klamki dokleiłem uformowaną kulkę z poxyliny i oddałem do odlewni. Za chyba 7zł miałem nową aluminiową klamke, trzeba było tylko trochę ją obrobić i tutaj widać efekt http://w1.bikepics.com/pics/2004/10/17/bik...230040-full.jpg (ten rollgaz to już inwestycja nowego właściciela). Nawet znaczek Jawy się odbił :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno uda ci się znaleźć tą klamke w okolicach 30zł, ale jak już mowa o patentach to jak mi się złamała klamka w Jawie Dandy która była nie do dostania w żadnym sklepie, zrobiłem tak że do tego co mi zostało z klamki dokleiłem uformowaną kulkę z poxyliny i oddałem do odlewni. Za chyba 7zł miałem nową aluminiową klamke, trzeba było tylko trochę ją obrobić i tutaj widać efekt http://w1.bikepics.com/pics/2004/10/17/bik...230040-full.jpg (ten rollgaz to już inwestycja nowego właściciela). Nawet znaczek Jawy się odbił :banghead:

No ciekawy patent.

Może kiedyś to wypróbuje i zrobie sobie taką wyprofilowaną pod siebie klamke.

 

.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...