Skocz do zawartości

wydech do NSR


premislauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedys mialem cagive cocis z 2suwowym silnikiem i tam mozna bylo kombinować z tlumikami ale za dyfuzorem, ktorego nie ruszalem. I rzeczywiscie jak mialem przelotowy to sie nie mulil, ale przy tym byl cholernie glosny.. Z 2suwa sie cudów w kwestii dźwieku nie zrobi, bo zawsze bedzie to charakterystyczne "pierdzenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Mam nsr-ke z 2000 roku z całym kompletnym wydechem GIANELLI. Moto chodzi bez problemu wkreca sie na wysokie obroty leci ponad 140. Tez slyszalem ze lepiej miec wydech od wiekszego motocykla bo lepiej brzmi i leci. Ale to nei prawda, moze lepiej brzmi na wysokich obrotach bo na niskich na pewno nie. Jak powiedzialem mojemu mechanikowi ze chce zalozyc wiekszy tlumik ( od R6) to zwyczajnie mnie opier**** . Moje zdanie jest takie ze nie ma sensu pakowac sie w wydawanie pieniedzy jak wszystko chodzi dobrze i odlozyc na cos innego bo 2T lubia sie psuc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj śmiało od R1 ja w RG 80 mam od zx6r wydech i mi własnie porawiło osiagi a nie pogorszyło nie słuchaj tych "mechaników"

Chłopie zrozum że ty załozyłeś samą końcówke a nie cały zestaw. Po za tym nie chce nic mówić, ale ten tłumik jest "ciut" za duży, no ale o gustach sie nei rozmawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

no a czym sie rozni ten przedostatni od ostatniego tlumnika w tym linku?? ja mam nsrke z 2000 roku. wiec tylko z tamtych moge wybrac. widze tylko ze roznia sie cena a roznica jest dosc spora..

Edytowane przez sonix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ej ludzie co wy pierdolita??? Poszaleli??? Z tego co przeczytałem to tylko jedna wypowiedz była ok. Bajerowanie możesz zacząć dopiero za Puszką rezonansową. To ona jest odpowiedzialna za moc i takie tam. Poczytajcie troszke o wydechach do dwusuwów. Za puszką rezonansową możesz wpieprzyć nawet od hayabuzy wydzior. Dzwięk??? Nie bardzo sie zmieni choć by nie wiem co. Pierdzenie zawsze pozostanie. Moze troche mniejsze ale to tylko 2t z jednym garkiem. Moim skromnym zdaniem zainwestuj w dobry markowy wydech ale dedtkowany. Czyli do NSR125. Najlepiej zrobisz!!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...