Skocz do zawartości

Milicyjne Urale.


wieczny student
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za Ural z bakiem od kaśki... :).

Jak chcę orginał, to najpierw muszę kupić przedni błotnik, osłonę na lagi i obudowę lampy. Niestety... No ale na zimę zabawa będzie niezła. Słyszałem, że w polskiej milicji były dwie syreny (wysokie i niskie tony) i przełączały się jedna na drugą tworząc charakterystyczne jełojeło.

 

Mechanicznych syren polska milicjan nie miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak student to jest mala hybrida- bak z kachy, lampa emowska....

 

jak bedziemy go malowac na zime to zetrze sie troche farby i zademonstruje kolor jaki byl na uralcu ;)

 

kumpel za specjalnie nie chce wracac do org. milicyjnego, chodz czasem go nachodzila taka mysl.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dniepr- to jest moj kumpel na uralu wersji milicyjnej

 

http://img368.imageshack.us/my.php?image=pict3809rc0.jpg

 

czuje sie respekt jak kilka mertow dalej slyszy sie syrene (jeszcze on ma bardzo stanowczy i grozny wyraz twarzy

 

Goska

 

Wild powiedz kumplowi zeby te opony zuzlowe wymienil na normalne skoro solo jezdzi (jeszcze zuzlowka na przodzie, prawie lysa ;) ) Te opony sa cieniutkie jak papier, jezeli peknie w czasie jazdy to ;) . A poza tym cholernie szybko sie zuzywaja.

Natomiast w zimie, z wozem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, opony z przodu nie ma lysej- zdj robilo zludzenie- ma ladny bieznik.

 

Wild, lysa opona dla mnie - chodzi o zuzlowe - to wysokosc kostki na srodku okolo 3-4mm. Ze speedway`a idzie wyrwac opony uzywane z bieznikiem 8mm. Kumpel kiedys jechal Kaska z wozem na takich gumach i widzialem jak mu z tylu walnela taka zuzlowka przy malej predkosci. Nie chce nawet myslec co by bylo przy jezdzie solo z wieksza predkoscia.

Do maszyny pozerajacej opony - czyt. zaprzegu mozna je klasc, jednak trzeba bedzie dosyc czesto bawic sie w wymiane na "nowe". Jezeli bedziemy na nich jezdzic do konca to bedzie dodatkowa inwestycja - detki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 h\godz

Nie no, planuję jechać góra jedną godzinę na godzinę, zima, ślisko ma być :lalag: . Myślę, że góra 80km/h, założę 8'kę dyfer. Przy mrozach nie będzie jakaś twardsza ta opona? Mam ewentualnie polską uterenowioną oponę Stomilu (kostka to to nie jest, ale bieznik ma dość spory - na pewno ktoś z Was miał/ma taką oponę, bardzo popularne w ruskach, w Jankach z tyłu). Ta się ewentualnie może znaleźć na przedzie... Na tył mam crossówkę z zawodów. Boczne klocki lepione na jakiś klej, bo się ponadrywały, ale do zaprzęgu pasują jak ta lala. Byle się nie składać w zakręty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student, jezeli bedzie snieg to pewno ze sie nada- szczegolnie na tyl. One sa bardzo miekkie, nawet w zimie - przyczepnosc bdb. Oczywiscie z cisnieniem powietrza nie nalezy przesadzac.

 

PS. Kiedys mialem zuzlowke na tyle i latem wjechalem w taki roztopiony "asfalt" -smole. Dla zabawy chcialem sobie troche tej nawierzchni wyrwac - udalo sie :lalag: ale i kostki z opony troche sie nadszarpnely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mma teraz na tyle Dunlopa (Roadmaster, czy coś takiego :lalag: ... szerokość 4.10). Trzyma nieziemsko, ósemkę na placu robię dość łatwo, a prędzej zawieszę sie na gmolu nim uślizgnie mi się tył :).

 

No ale dobra, od tematu odbiegliśmy. Niedługo powinienem dostać odcinki "Psa Cywila" na dvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te po 30 zl to sa napewno zuzlowe. Nie wiem tylko dlaczego sprzedaja je az tak drogo. U mnie w garazu lezy tego kilka sztuk i tylko przeszkadza. Moze ktos potrzebuje ? :icon_mrgreen:

Oznaczenia na zuzlowej najczesciej Mitas 3.75-19 Speedway Rear.

Jak masz watpliwosc to zapodaj linki do aukcji.

Jezeli chodzi o normalne opony to widzialem ostatnio u kumpla w kasce zalozone 4,10-19 ruskie, ale wygladaly na szosowe (nie szalona kostka). Bardzo ladne. Jak go spotkam to zapytam gdzie i za ile dostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...