Skocz do zawartości

Pierwszy raz na torze....


Rekomendowane odpowiedzi

Aha byłbym zapomnial. Nie scigajcie sie na pierwszy wyjedzie na tor :icon_biggrin: bo to zawsze adrenalinka skacze i sie bardzie odkreca ;p Ja na treningu jezdze lajtowo tak prawie bez ryzyka (nie szarzuje), ale jak tylko stajemy pod krecha to łoo ;p jak nie idzie po duzym to tne po malym jak widze, ze ktos mnie dogania to nie patrze, ze tak szybko jeszcze na hope nie wjezdzalem tylko gazu i heja to samo z zakretami innymi elementami toru. Podsumowujac: poczatki na torze - nie scigac sie !

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha byłbym zapomnial. Nie scigajcie sie na pierwszy wyjedzie na tor bo to zawsze adrenalinka skacze i sie bardzie odkreca ;p Ja na treningu jezdze lajtowo tak prawie bez ryzyka (nie szarzuje), ale jak tylko stajemy pod krecha to łoo ;p jak nie idzie po duzym to tne po malym jak widze, ze ktos mnie dogania to nie patrze, ze tak szybko jeszcze na hope nie wjezdzalem tylko gazu i heja to samo z zakretami innymi elementami toru. Podsumowujac: poczatki na torze - nie scigac sie !

 

W sumie dobrze powiedziane :icon_biggrin:

 

Ja np jak ścigam się z kolegami, na torze,to nie nawidze jak ktoś mnie np objedzie :wink:,jak objedzie to tak jade aż wkońcu ja go wezme,czasami się to odbywa na skraju możliwości.I chciałem zaznaczyć że na torze już smigam ponad sezon i go dobrze znam, i wiem kiedy trzeba odkręcić na maxa i ile farbyka daje a kiedy troszkę zwolnić :icon_mrgreen: :icon_razz: :wink: .Więc nie bierzcie ze mnie przykładu jak pojedziecie pierwszy raz na tor :biggrin: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze podstawa to to zeby jezdzic dla siebie a nie po to zeby pokazac kumplom ze jest sie leprzym:) ja na poczatek wziałem swoj kawałek pola ze 2500m2 zamowiłem 7 tatr pełnych ziemi usypałem gorki i mam swoj mini tor i zaczałem jezdzic:) poczatki miałem na skrzynce i desce:D a puzniej było coraz lepiej jak skacze na 125 to looz jak kumpel robił fotke zeby zobaczyc jak wysoko skacze to jestem gdzies na wysokosci dachu nad sasiada stodoła:D po znudzeniu swoimi gorkami zamowiłem 3 Many po 25 ton na sobie i powiekszyłem gorki na jesieni takze jeszcze nie sa bardzo zjezdzone:D i ja mysle ze nie mozna na szczycie odpuszczac gazu bo jak odpusciłem LC4 to wyjebało mi nogi w gore i urezyłem w kierownice zebrami i sie zle skonczyło :) miłej jazdy:) od czegos trzeba zaczac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...