Skocz do zawartości

Aprilia Tuareg Rally 50


Tasior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jutro jade oglądać ten oto motorek: http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=112173528 Co o tym myślicie ?? Szukałem i nie znalazłem na forum wiele informacji dotyczących tego modelu Jaki jest tam silnik ze starszej Af1 50 czy jakiś inny?? z gory dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek_92 - no wiadomo, ale siada standardowy wał, a jak ktoś robi prawdziwy tuning to wał też wymienia :icon_mrgreen:

 

inaczej to nie nazwal bym tuningiem, to tak jak bys se wsadzil dobry wydech do samochodu (najczesciej złoma jak to ostatnio ludzie robią) i powiedzial że po tuningu, aż szkoda słów :icon_mrgreen:

 

I nie wiem czemu ale skojarzylo mi sie to moto z africa twin albo transalpem :icon_mrgreen: (może za dużo tych moto ostatnio widziałem, hehe)

 

ogólnie motorek spoko, tylko ta cena jakaś taka...

2800zł za 1990 rocznik, czy to aby nie za dużo??

zapytaj czy zejdzie na 2500zł albo jeszcze niżej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisze ze cena do negocjacji :icon_mrgreen: a wcale nie jast taka wysoka moto jest zarejestrowane w polsce więc ne ma problemu i kolejnych wydatkow tak jak w przypadku tych świezo sprowadzonych. A jak juz siądzie ten wał to jakie to są koszty kupna takiego wzmacnianego ??(przynajmniej orientacyjna cena) I jeszcze jedno czy te cylindry mozna oddać do szlifu chodzi mi o to chy jest pokryty niklasilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wał to zależy,

 

w przypadku takiej Sendy (wiem bo sam kupowałem i mam sende) to ceny sa w okolicach 400zł (Hebo Performance) do nawet 900-1000zł (Metrakit, wały pro race czyli do wyścigówek :icon_mrgreen:)

 

wiec okolo 500zł-700zł, w zależnosci co bedziesz chciał,

ale ja mysle że ten wał powinien jeszcze troche wytrzymac :icon_mrgreen: a najlepiej by bylo gdyby jakis mechanik go zobaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczna jak moja tylko obudowy inne,

Dobrze jezdzi , tylko szkoda ze mam wode w skrzyni...

 

Jezeli jest w dobrym stanie to oplaca sie kupic.

 

http://najlepsza.strona.pl/mojmotor.jpg

 

Potrzebuje tez zebatke tylnia do niej , wie ktos moze gdzie najpewniej i najtaniej kupic?

 

Dzieki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem taka tylko ze 125cc i same cieple slowa moge o niej powiedziec. Apa naprawde potrafi wynagrodzic podczas jazdy ;). Moj egz nie mial powazniejszych awarii, ale jak cos sie zepsuje to pol moto trzeba rozebrac zeby miec dobry dostep. Pozatym mi sie ten motocykl podoba zewnetrznie i zdaje sie ze nie tylko mi :flesje:. Tylko cena moim zdaniem troche wysoka. Za 2300zl moim zdaniem bedzie sie oplacalo jesli stan bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...