Skocz do zawartości

Zdjecia i opisy waszych WSK M06Z, M06L, M150, M06B1


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tego modelu jest już mało, motocykl w dobrym stanie, ale jak napisał sprzedajacy "chciałby żeby trafił w dobre rece żeby ktos sie nim profesjonalnie zajął", czyli trzeba troszke dopracowac. Mam nadzieje że ktos go kupi na allegro ponieważ sprzedajacy rozważa opcje złomowania...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, myśle że jednak ktos z Allegro kupi;) Chyba że ludzie uznaja że cena za wysoka.. wiesz jak to jest na allegro-pełno takich dzieciaków ze wsi które szukaja na Allegro WSK żeby se poszalec po polnych drogach a potem na złom.. takie łepki mysla że taka WSK nie ma wartosci jako motocykl i że można ja traktowac jak jaka dojazdówe na wiejskie balety itp... ehh, az nerwy biora jak se pomysle że wlasnie taki ciec moze kupic te M06L..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak to jest na allegro-pełno takich dzieciaków ze wsi które szukaja na Allegro WSK żeby se poszalec po polnych drogach a potem na złom.. takie łepki mysla że taka WSK nie ma wartosci jako motocykl i że można ja traktowac jak jaka dojazdówe na wiejskie balety itp... ehh, az nerwy biora jak se pomysle że wlasnie taki ciec moze kupic te M06L..

 

Wiesz Kobuz1 bo w polsce jest taka mentalność ze wsk sluży tylko i wyłączne do zajechania i do niczego innego ze to motor który jest wiejskim sprzetem kaskaderskim i ze mozna go rozjebac i nie bedzie szkoda lecz jak zabraknie tego sprzetu w polsce lub bedzie go tak malo i bedzie trudno dostempny to nie jeden uderzy sie w pierś i powie "ale ja bylem głupi mialem kiedys taka zetke czy b1 i ją zakatowałem ale byłem głupi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie Pimpek! podejrzeam że na forum też by sie takich paru znalazło, albo zazwyczaj ktos kto ma duży motocykl za $$$$ wyszydza takimi sprzetami jak WSK.. ale jak rzeczywiscie zabraknie tych sprzetów i beda one rzadko spotykane to skonczy sie wyszydzanie;) Oczywiscie nie miałem na mysli wszystkich którzy posiadaja drogie motocykle! Mam wielu kumpli którzy maja drogie moto a jak podjeżdżam na WSK to patrza z zachwyceniem:D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem rowniez takiego samego zdania jak wy ! :crossy: ... ratujmy co sie jeszcze da. ja dzis jade znow na wizyte do dwuch zlomiarzy zobaczyc czy nic przypadkiem nie maja :biggrin:

pzdrawiam !

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie próbuje wyrwac od jednego "dzieciaka-wiesniaka-buraka" WSK M06Z jeszcze z licznikiem w górnej pólce z zawieszeniem od WFM (podobny model jak ma PROCU), koles nie chce jej sprzedac bo mówi że "czym bedzie jezdził po polach jak to sprzeda?" Wiec ja wpadlem na pomysł że załatwie mu jakas M06B3 bez papiera na zamiane za Zetke, bo zetka tez jest bez papiera.. A wiecie jak mysla buraki, mysla że jak M06B3 jest nowsza to że lepsza, no wiec załątwei mu taka bo tego jeszcze jest troche na wsiach;) A Zetek bardzo mało..

Pozdrowienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia! to juz bedzie twoja trzecia M06 Z. pewnie bachur ja troszke zdarzyl sfatygowac popierda**jąc po polach :/ ... ale ratuj jesli mozesz :icon_mrgreen: a na taka wymiane mysle ze raczej pojdzie :icon_mrgreen:

powidzenia! pozdrawiam wueskowiczów ! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takiego dzieciaka trzeba umieć podedejsc i tak przekabacić zeby myślał ze mu sie opłaca a zeby to nam sie opłacało :icon_mrgreen: najlepiej Kobuz1 daj mu b3 i troszke czesci do b3 chłopak sie ucieszy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzis na bylm niestety tylko pozostałosc po WSK M06L 1962r.

http://img130.imageshack.us/img130/7338/wskm06lnn4.jpg

I tak troszke nie w temacie WFM M06 z 1960 r. :icon_twisted:

http://img328.imageshack.us/img328/1441/wfm23sa4.jpg

pozdrawiam!

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzis na bylm niestety tylko pozostałosc po WSK M06L 1962r.

http://img130.imageshack.us/img130/7338/wskm06lnn4.jpg

I tak troszke nie w temacie WFM M06 z 1960 r.

http://img328.imageshack.us/img328/1441/wfm23sa4.jpg

pozdrawiam!

 

Kurde stary gdzie ześ takie cuda dopadł?? u nas zdobyć zetke czy WFM to tak jak jakbyś trafił 6 w totka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od znajomego zlomiarza :P Ma jeszcze WFM S34 slyszeliscie o takiej? ale jak narazie nie chce oddac :crossy: ... ale ma dac znac jesli sie zdecyduje.

pozdrawiam

PS: jesli chcecie moge dodac wiecej fotek WFM i ramy WSK.

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...