Skocz do zawartości

Zdjecia i opisy waszych WSK M06Z, M06L, M150, M06B1


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, też widzialem te aukcje.... wioska na maxa.. i pomyśleć że jak byłem mały i głupi też myślałem nad różnymi wydechami do WSK M06B3.. wtedy chcialem zakladac od dużego fiaciora;p eh..było sie małym i głupim.. naszczescie do założenia takiego wydechu nigdy nie doszlo;p

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, nie jestem pewien ale przód w WSK M06L różni sie od przodu w WFM tym że WFM ma licznik w górnej półce a WSK M06L ma już licznik w lampie z porzdu, a tak to reszta przodu taka sama. Dopatrzyleem sie tego na fotkach oryginalnych WSK z dawnych lat;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, dokładnie tak musiało byc;) Dzisiaj pojechałem do jednego zawszonego bura po WSK M06B3 (starszy model z wystajacym nad siedzenie zbiornikiem, z niska kierownica i tymi duzymi boczkami). Fakt faktem że WSK kupilem od idioty za dosłownie 10zl, ale jest ona niekompletna i w ochydnym stanie.. brak lampy z przodu, wszystko pomalowane jaka farba pedzlem, siedzenie od Jawki 50, lampy z tylu tez nie ma, jedna laga z porzdu powgniatana, błotnik z przodu odciety..

ale najlepszy był brak wałka startera - wystawała tylko os zmiany biegów która zreszta przekrecali kombinerkami bo rozjebali oryginalna waiche.. ogólnie wioska na maksa.. jeszcze takiego garat w rekach nie mialem;p No ale chcoiarz na czesci sie przyda..

Pozdro - JUlas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem podobnie tylko, że w łagobniejszej wersji. Motor kupiłem również za 10zł i była to WSKa M06 B3 z garbatym zbiornikiem (zawsze mi się taka podobała). W moim przypadku WSka nie miała tylko kół oraz kolanka wydechowego, reszta była i w dość przyzwoitym stanie. W żaden sposób nie tuningowana. Jedynie jak stała pod chmurka (krótko) to woda zalała cały iskrownik. Motor oczwiście mam do dzisiaj i nosiłem się z zamiarem jej remontu ale jednak na dzień dzisiejszy nic z nią nie będe robił może, może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSke po zakupie rozebrałem na częsci. Częściowo zrobiłem silnik, ale jest złożony w kupie. Blachy również zacząłem czyścić. Ale recznie to niema sensu tego robić. Oczwiście skompletowałem motor czyli koła oraz osłony na gaźnik (te duże) no i jakoś chęci odeszły, bo poważnie wziąłem się za remont -W-F-M-ki. Pare dni temy złożyłem motor tylko tak żeby nie pogubić części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj poskładałem WSke, która zakupiłem ostatnio. Przypomne ze jest to :mo6b1 Z3 z 1969r.

Po oględzinach i dużym dumaniu stwierdzam brak : ramki klosza z przodu, klosz do tyłu, tłumik, kolanko,linek, dętek, korka do baku, szczęk i dekli do hamulców, wszystkiego pod lewym deklem silnika, drobne braki pod prawym, zabieraka, łańcucha, instalacji, duzych osłon,kanapy. Chyba wszystko wymieniłem z brakujacych rzeczy. Zastanawiam sie co dalej robić z motocyklem. Nie mam funduszy na jej remont. Mam do zrobienia WSK 125 kos oraz dokończyc budowe garażu na motocykle. Chodzi mi po głowie sprzedanie jej. Prześpie sie ze wszystkimi myslami za i przeciw. Zrobiłem kilkanascie zdjęć Wski.

mam pytanie :Czy do wski był fabryczny bagaznik? czy kazdy dorabiał według uznania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj Mazda, szczerze mówiac to sporo masz tych braków.. No ale jak bys chciał poskładac to mysle że bez problemu znalazłbys wszystkie potrzebne Ci czesci;) A co do sprzedania Twojej B1 to odradzam CI! A to dlatego że z takimi brakami to na allegro dostaniesz za nia możesz z 150-200zl... tak wiec opłąci CI sie sprzedawac?? Chyba nie;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...