Skocz do zawartości

simson czy chart


parabolic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak mialbym teraz tak wybierac to kupil bym starsza japonie typu mb<..>szkoda bawic sie w simsona a tym bardziej charta.mialem sam dawniej s51n i byl to totalny niewypal.sadze ,ze poprostu zle trafilem,bo wiekszosc sobie chwali.ale dawac 1500-2000zl za simsona w dzisiejszych czasach :icon_razz: to jest chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialbym teraz tak wybierac to kupil bym starsza japonie typu mb<..>szkoda bawic sie w simsona a tym bardziej charta.mialem sam dawniej s51n i byl to totalny niewypal.sadze ,ze poprostu zle trafilem,bo wiekszosc sobie chwali.ale dawac 1500-2000zl za simsona w dzisiejszych czasach :wink: to jest chore

 

Zgadzams ie z toba mas zracje po co za simsona płacić 2000 tysiaka (ostatnio widziałem an allegro simsona s53 i był za cos koo 4 tys i ktos go kupił) Lepiej kupic starszy japonski motorek jakies mb mbx (nie w jakimś idealnym stanie ale napewno lepszy od simka oczywiście z ate pieniądze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez zastanowienia Sima

POZDRO

Lepiej gdybys sie zastanowil, bo mozesz sie przejechac na tym spontanie... :buttrock: I jedno i drugie ma swoich zwolennikow, a simal przedrozony wg. mnie, a czy lepszy??? dlugo by mozna dyskutowac, zalezy na czym komu bardziej zalezy.... czy lepiej troche pohasac w terenie, czy tylko po szosie sie bujac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On dlatego mówi ze sima bo pewnie niejeżdził chartem i dlaatego ze chart był mniej popularny.Tak juz sie utarło sim jest lepszya le czy to prawda to nie tak łatwo stwierdzić.Simów jest duzo i dlatego jest tak zę ludzie mówią ze jest lepszy bo wiekszośc traktuje charta jako zwykłego rometa a bardzo sie mylą to jest inna bajka.

 

Nieodbierajcie mego posta tak zę krytykuke simsony tylko prubuje na to obiektywnie spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak was czytam i czytam.... i z siebie wychodze..

nie mialem ani simka ani charta....'

ale patrzac po opisach, po tym co piszecie z cala pewnoscia wybralbym.....

charta...

i nie ma co mowic o awaryjnosci czy dostepnosci czesci bo..

primo-jak ktos dba to mu motorower bedzie sluzyl latami

secundo-teraz nie ma komuny a czesci sa latwo dostepne....

jesli bylby problem z czescmi warto zajrzec na portale aukcyje lub sklepy internetowe...

pozatym zastanowcie sie czy posiadanie charta to nie jest swego rodzaju ciekawostka...

tych motorowerow nie ma za duzo, a teraz podczas boomu na skuterki moze warto ocalic od zapomnienia ta ciekawa konstrukcje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

charta mialem i jezdzil non stop nic sie nie psulo, od simka napewno ladniejszy , a w simku lepszy i trwalszy silnik wykonany z lepszych materiałow

ideałem byłoby rama charta silnik simka lub japoni starej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

obecnie skutery robią masakre jak jakiś 1 slad to albo rower albo skuter ale każdy kretyn umie jezdzic skuterem gaz i 2 hamulce jak w rowerze to kto lubi biegówki i nie ma kasy na scigałke motorowerą niech sobie kupi charta albo ogara nie jest zwolennikiem simsona oczywiście nie miałem z nim styczności ale tak sie złozyło że ja niemców nie lubie :P (niemieckie DKW jest jedynie dobre) .jestem użytkownikiem ogara od połowy wakacji i powiem że nic sie mi nie zepsuło (oprucz licznika) a dałem za niego smieszne 500 zł a częsci sa banalnie tanie np. tłok =15zł jesli ktos wytracił cała kase na kupno to nie będzie musiał dużo zbierać na częsci

POZDRO.

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogara od połowy wakacji i powiem że nic sie mi nie zepsuło (oprucz licznika) a dałem za niego smieszne 500 zł

Powiem Ci, że dales duzo... ja ogra z nowymi oponami, klockami hamulcowymi itd. kupilem za 8 dyszek... nie byl na chodzie, bo zaplon byl zle ustawiony i brakowalo iglicy... naprawilem go, i popchnalem za 3 stówki... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On dlatego mówi ze sima bo pewnie niejeżdził chartem i dlaatego ze chart był mniej popularny.Tak juz sie utarło sim jest lepszya le czy to prawda to nie tak łatwo stwierdzić.Simów jest duzo i dlatego jest tak zę ludzie mówią ze jest lepszy bo wiekszośc traktuje charta jako zwykłego rometa a bardzo sie mylą to jest inna bajka.

 

Nieodbierajcie mego posta tak zę krytykuke simsony tylko prubuje na to obiektywnie spojrzeć.

nie robcie z charta simsona!!!wedlug mnie simson jest lepszy, niechce sie klocic, ale jak myslicie czemu charta wyrwiecie za 800zl a za simsona 1500zl? jesli oba sa w bdb stanie, o czyms to swiadczy...

ps sprzedam simsona jakby kto chcial (1500zl do negocjacji)

stan bdb!!foto w podpisie

 

obecnie skutery robią masakre jak jakiś 1 slad to albo rower albo skuter ale każdy kretyn umie jezdzic skuterem gaz i 2 hamulce jak w rowerze to kto lubi biegówki i nie ma kasy na scigałke motorowerą niech sobie kupi charta albo ogara nie jest zwolennikiem simsona oczywiście nie miałem z nim styczności ale tak sie złozyło że ja niemców nie lubie (niemieckie DKW jest jedynie dobre) .jestem użytkownikiem ogara od połowy wakacji i powiem że nic sie mi nie zepsuło (oprucz licznika) a dałem za niego smieszne 500 zł a częsci sa banalnie tanie np. tłok =15zł jesli ktos wytracił cała kase na kupno to nie będzie musiał dużo zbierać na częsci

POZDRO.

sam kiedys mowilem ze simson to gowno i chcialem go juz na zlom wyrzucic, bo tyle co w nim wymienilem, a on dalej sie psul(kazdy chyba pamieta ile zakladalem tematow w mechanice) ale musze przyznac ze jak wymienilem to co trzeba ustwailem wszystko jak w fabryce to niemoge narzekac, jak narazie sprawuje sie bdb. ale na poczatku to....

 

 

a tak poza tym punk, nieporownoj ogara do simsona,

ale i tak moim zdaniem przeplaciles za tego ogara, no ale twoje moto twoj wybor.

 

jak mialbym teraz tak wybierac to kupil bym starsza japonie typu mb<..>szkoda bawic sie w simsona a tym bardziej charta.mialem sam dawniej s51n i byl to totalny niewypal.sadze ,ze poprostu zle trafilem,bo wiekszosc sobie chwali.ale dawac 1500-2000zl za simsona w dzisiejszych czasach to jest chore

ale popatrz na to z tej strony, za tlok do simsona dajesz 20zl, za 100zl zrobisz kapitalke, a do takiej hondy mb mt sam tlok tyle kosztuje, juz niewspominajac o tym, ze do simsona jak cos potrzzebujesz idziesz do sklepu i masz, a do takiej japoni, sam wiesz jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...