Skocz do zawartości

Moto wypadek na trasie Toruńskiej w Wawie 30/06 godz 18:30


pastec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przed 19-tą zadzwonił do mnie kolega z pytaniem czy wszystko ok bo właśnie widzi jak na trasie Toruńskiej na wysokości Carrefoura na pasie w stronę Wisły leży moto, jest kupa gapiów i właśnie motocyklistę zabrało pogotowie. Obserwowałem forum w poszukiwaniu informacji na ten temat w związku z tym, że nikt nic o tym nie pisze postanowiłem koleżanki i kolegów zapytać.

Edytowane przez pastec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisze dopiero teraz bo następnego dnia wyjechałem na urlop z nie było możliwości.

 

Chłopak był z mojego miasteczka czyli Kobyłki,podobno niedawno kupił r6 no i niestety w drodze do Wawki no wysokości Carrfura starszy facet zajechał mu droge zmieniając pas.Chłopak popylał kolo 140 i nie było juz chyba czasu na reakcję.

Moto leciało netto około 150 metrów,totalna ruina nawet tylna lampa potłuczona,wszedzie płyny,plastiki,i metal.

Chłopak z otwartym złamaniem ręki odwieziony do szpitala.Dużo szczęścia.

 

Mimo tego że odechciało mi się już na ten dzień jazdy i wracałem do domu z prędkosciami mocno przepisowymi, to do późnego wieczora odbierałem telefony z pytaniami, czy to nie moja szóska leży zgruzowana na toruńskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy stanter

ja Modlinska nie pojechalbym tyle

przeciez tam koleina na koleinie

czuje sie jak podczas sztormu na morzu w czasie jazdy

Guzik, po pierwsze to koleś jechał Toruńską a nie Modlińską :biggrin: a po drugie leciał na r6 czyli przy 140 to miał pewnie 2 bieg wbity więc już proszę Ciebie i całą reszte pod wezwaniem trócy świętej od powstrzymania się od zbędnych komentarzy. Kolega podał okolicznośći wypadku i bardzo dobrze niech każdy wyciągnie dla siebie odpowiednie wnioski i bez zbędnych komentarzy :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik, po pierwsze to koleś jechał Toruńską a nie Modlińską :biggrin: a po drugie leciał na r6 czyli przy 140 to miał pewnie 2 bieg wbity więc już proszę Ciebie i całą reszte pod wezwaniem trócy świętej od powstrzymania się od zbędnych komentarzy. Kolega podał okolicznośći wypadku i bardzo dobrze niech każdy wyciągnie dla siebie odpowiednie wnioski i bez zbędnych komentarzy :clap:

sory

cos mi sie zle zakodowala ulica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...