Skocz do zawartości

Mielec / 13-latka zginęła wczoraj na skuterze :(


gurufarmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie w tej chwili trwa pogrzeb, zaraz msza.. potem cmentarz...

 

 

dla znających okolice mielca : wypadek był gdzieś w Rzochowie a kierowcę zatrzymali gdzieś w Tuszowie Narodowym bodajrze... czyli przejechał sobie z jednego końca miasta na drugi

 

 

gazeta wychodzi w środę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem po przejechanych 120 km, pierwszy raz dłuższa trasa... Czersk - Sopot ...

 

Ruch był straszny, chociaż czekałem do wieczora, kierowcy wyprzedzali mnie na centymetry, zjeżdżałem na bok jak tylko mogłem, ale były koleiny przez które łatwo sie glebnąc ... Trzeba strasznie uważac, na pierdopędzie już sie nie wybiore na dłuższą trase, trzeba miec coś mocniejszego, bo cie przejadą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

========================

nowe fakty

========================

 

pogrzeb był... tymczasem w mielcu był festyn i ZLOT MOTORÓW. Najwięcej było czoperów etc....

 

pojachało ich tak z 50 pod kościół.. no wiecie w ramach zjednoczenia...

 

fajnie :lapad:

 

 

 

tymczasem

 

wina była najprawdopodobnie dziewczyny, ponoć WYJECHAŁA pod tira.. w jakiś tam sposób.... niecałe 14 lat ponoć miała....

 

TIR ZATRZYMAŁ się podobno, ale kierowca widząc że ona nie żyje w szoku odjechał dalej,,,,,, tak teraz mówią..

 

 

grozi mu do 8 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odbyl sie pogrzeb na ktory przyjechalo ok. 20 motocykli z MotoKorsomani (cos jakby festyn). Wczesniej pod Kosciolem byli niemal wszyscy, jednak pozniej towarzystwo sie rozsypalo bo czesc nie wiedzialo gdzie jechac i czy wogole jechac. na pogrzebie bylem, atmosfera dobijajaca, duzo ludzi... :icon_biggrin:

 

zycie jest niesprawiedliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

jezeli bedziesz jechal jak opisany przeze mnie kierowca to rzeczywiscie lepiej jak mnie nie spotkasz jezeli zas bedziesz jechal normalnie zawsze ustapie ci pierszenstwa wpuszcze jak bedzie korek i chetnie pomoge na pewno jako motocykliscie zjade ci na prawo zebys mogl spokojnie popedzic dalej i na pewno dam kierunkowskazem znak ze droga wolna, zawsze tez migne swiatlami jako ostrzezenie przed radarem i podziekuje za mily gest z twojej strony, jezeli jednak bedziesz odstawial jakis cyrk na drodze wtedy cie.........(cenzura)......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem troche za młody wiek dla dziewczyny na jazde motorem, koło mnie mieszka też taka jedna dziewczyna ktora ma chyba z 12 lat albo i mniej i zapieprza równo skuterem daelimem...

 

A przykro mi z powodu wypadku :) [*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...