Skocz do zawartości

Zdałem prawko


kzabor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Zdałem wczoraj prawko, nie taki diabeł starszny jak go malują.

Wielkie dzięki :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lapad: dla szkoły PRO-MOTOR Piotrka Gadaja i Tomka Kulika.

Szczególne podziękowania dla Piotrka za cierpliwość i niecierpiwość :flesje:

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Zdałem wczoraj prawko, nie taki diabeł starszny jak go malują.

Wielkie dzięki :biggrin: :icon_mrgreen: :wink: dla szkoły PRO-MOTOR Piotrka Gadaja i Tomka Kulika.

Szczególne podziękowania dla Piotrka za cierpliwość i niecierpiwość :wink:

pozdrawiam

Krzysiek

Brawo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje

Kurcze wszyscy nażekają, że mała zdawalnosć jest, a co chwile ktoś na forum pisze ,że zdał :buttrock:

I tak ma być

Pozdrawiam

 

Kto tak narzeka? Zdawalnosc jest wysoka, choc statystycznie z moich obserwacji na egzaminie wychodzi marnie. Imo jak ktos chce bardzo zdac to zrobi to. Zdawalem 16 czerwca w Opolu. Polowa nie zdala z powodu nieznajomosci motocykla. 1 osoba oblala na wstepie, bo nie potrafila pokazac gdzie sie sprawdza stan oleju, plynu hamulcowego, kumpel wyjechal na miasto na swiatlach postojowych a jeszcze inny nie potrafil ruszyc z gorki :icon_mrgreen: Zastanawiam sie co oni robili na kursie?

 

Na kursie uczyl mnie instruktor, ktory w ogole sie nie interesuje motocyklami. Uczyc to moze potrafi na kat. B. Musialem sie o wszystko dopytywac, nie wiedzial nawet jak przebiega dokladnie egzamin. Osemke uczyl pokonywac na wolnych obrotach i nawet grozil mi ze jesli bede dodawal gazu na osemce to z pewnoscia obleje egzamin. Na miescie wyjezdzilem moze z 2 godziny, reszta na placyku.

 

Podsumowanie: Czego mnie nauczyl kurs? Chyba jedynie zdania egzaminu, bo z pewnoscia nie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...