Skocz do zawartości

Problem przy zakupie motorku...:(


_krisss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie chciałbym kupić motorek -najbardziej by mnie zadowolił motorek poj 80cm3(zar na 50:P-albo 80cm3 z zagranicy do rej) Ale chciałbym kupić motor tylko i wyłącznie 4sów!! I tu moje pytanie sie kieruje czy moglibyście mi wypisać motorki 4 sówy o poj 80cm3? (Oczywiście nie chcę skuterów. Interesuje mnie enduro SM i ścigacz.)

z 4 sów znam tylko CBR 125 ale ja chce 80cm3(abym mogl zar ją na motorower we własnym zakresie:P)

 

 

PS. nikt nie chce kupić Derbi sendy r 50? z 99r cena wyjściowa 4000zł pisać na PW albo gg-2336359

 

 

 

Zapomiałem dodać że motorek ma być POWYŻEJ 90r

Edytowane przez _krisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmnn z 4-suwów będzie problem przy tak małej pojemności, gdybyś jednak chciał coś dobrze dobrać to polecam rg80 miły, sympatyczny motorek.

 

Moja uwaga jedna szukaj na otomoto.pl, allegro.pl oraz google.pl

 

 

Ale ja szukam 4 sówa a z tego co się oriętuje to rg 80 jest 2 sówem...

A podrugie rg mi sie niepodoba... szukamy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak jak ktoś wcześniej już napisał, 4t w małych pojemnościach charakteryzuje sie raczej małymi osiągami, j

eśli ma to być twój pierwszy lub 2gi motor raczej radziłbym 2sów z uwagi na prostszą budowe i łatwa obsługe, bo w 4t są zawory, popychacze etc etc a to może sprawić dużo problemów.

jeśli ścigacz to zależnie od ceny cagiva mito, rs 125 lub nsr 125. jeśli enduro to dt 125 lub Aprilia rx 50/ 80 cc i raczej RX byłaby mym zdaniem najtrafniejszym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.. osiągami bardzo miernymi ! ale jeśli lubisz się toczyć to może właśnie coś dla Ciebie. Jeśli lubisz być wyprzedzany przez autobusy to myśle że na prawde dobry wybór.

 

w takiej pojemności jak 50 to nie ma co myśleć nad 4T, a nie słyszałem nigdy o 4T o poj. 80ccm. chyba że chinczyki coś znowu wystrugali...

 

patrz na 2t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...