Skocz do zawartości

Jazda z plecakiem :P


Gremlas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

A nie jest przypadkiem tak że z młodszymi plecakami też można jeździć pod warunkiem że nie przekracza się jakiejśtam prędkości ?

 

 

Jest tu mowa chyba o motorowerach prawda :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

A jeśli chodzi o motoorowery to można jechać do 50 km/h no nie :lapad:

To o jakich przekroczeniach predkości tutaj mamy pisać :flesje:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale snujecie domysły;D Miałem 13 lat miałem wypadek na motorowerze jechałem z kolegą i nic mi z tego powodu sie nie stało. Co ciekawe sprawca wypadku starszył mnie że będe miał przeje*** za to że jechałem z pasażerem po zapytaniu się Policjanta powiedział że nie będe miał z tego powodu nie przyjemności.. :icon_mrgreen: Więc jezdzie z plecaczkami jeżeli czujecie się na siłach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio mnie zczapili niebiescy bo podwoziłem znajomego 100m na chate który był bez kasku to żucał się do mnie nieziemsko z tego powodu że nie mam ukonczone 18lat.Ja zdziwiony mu mówie, że jeszcze o tym nie słyszałem(już omijając ten kask) i jestem zadziwiony.On na to...500zł i będe już wiedział.Chamski mi się trafił smerf ale puścił mnie beż żadnych karnych przywilejów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jest o tym mowa w Prawie o Ruchu Drogowym. Niema żadnych ograniczeń oprócz tego, nie wolno jechać z nietrzeżwym pasażerem i przewożąc osobę poniżej 7 lat niemożna jechać szybciej niż 40 km/h.

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec jeszcze wbite, ze Twoj pojazd jest dwoosobowy. Jawka mojego mlodego jest niby 2-osobowa, ale w urzedzie w papierach mieli co innego i w dowodzie ma pojazd jednoosobowy.

Poza tym zadnych przeciwskazan nie ma, moze poza rozsadkiem i jakas praktyka kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...