Skocz do zawartości

CO I JAK?


marcin.j007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w twojej hondzie jest podobnie ja mam hondę mb 80 chłodzną powietrzem ale budowa silnika jest podobnai ja mam wężyk od dozownika podłączony z lewej strony krućca bo od dołu nie ma żadnej rurki w hondzie

tujest schemat gaźnika

http://www.brommer-forum.nl/KB/u1/1098960879.gif

może teras będzie ktoś wiedział

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możę masz nieorginalny gażnik a tu masz zaznaczone gdzie powinien iśc weżyk tylko żę z drugiej strony !! :D

http://img85.imageshack.us/my.php?image=20...905598006tu.jpg

 

ja jusz tam mam węrzyk :biggrin:,tylko nei wiem gdzie ma być podłączony?

Edytowane przez marcin.j007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja w mb mam podobny gaźnik i tamta rurka idzie pod silnik więc powinieneś poszukać za gażnikiem w krućcu takiej małej wystającej rurki chyba powinna być po lewej stronie i tam podłanczasz rurkę z pompki dozownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja w mb mam podobny gaźnik i tamta rurka idzie pod silnik więc powinieneś poszukać za gażnikiem w krućcu takiej małej wystającej rurki chyba powinna być po lewej stronie i tam podłanczasz rurkę z pompki dozownika

no a ja Tą rurkę (ta co idzie od dozownika) mam z kolei całkiem centralnie na srodku krucca od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

JESTEM ZDESPEROWANY I SILNIE POTRZEBUJE POMOCY !!!!

 

Otóż posiadam Hondę MTX 125 z 86 roku, jednak kupiłem ją bez cylindra, Cylinderek już zdobyłem ale pozostał wiekszy problem. Ten model ma przepustnicę wydechową w cylindrze otwieraną przy odpowiednich obrotach.

 

Wygląda to mniej wiecej w ten sposób, że z cylindra wychodzi cięgnomogące poruszać sie na zewnątrz i w głąb cylindra (prawo i lewo w poziomie gdy patrzymy w odniesieniu do motoru) a z prawego karteru wystaje cos w rodzaju sterujacego tym cięgnem popychacza wciskającego je lub wyciągającego.

 

Wszystko było by pięknie gdybym posiadał to co łączy ten popychacz z tym cięgnem.

 

Dodam jeszcze że na cięgnie jest cieniutki gwint na który musi być nakręcony brakujący mi element, i ten element łączyć sie powinien z tym popychaczem w silniku.

 

Gdy oglądałem zdjęcia element ten razem z ciegnem i popychaczem zakryte są gumowym czymś, po prawej stronie cylindra.

 

Kogoś kto posiada części do tego motorku uprzejmie prosze o odezwanie sie do mnie, chętnie je odkupię, a jeżeli nawet nie chcesz tego sprzedać to wdzięczny byłbym za szczegółowe zdjęcie tych elementów najlepiej z kilku stron. Wtedy mógłbym to dorobić, mój ojciec ma warsztat ślusarski :D.

 

Z góry dziękuję wszystkim i oczekuję odpowiedzi.

Mój mail: [email protected] lub gadu gadu 2448347

 

Jeżeli ktoś zdecydowałby sie wysłać mi zdjęcia prosiłbym o zdjęcie tej okrywającej element gumy, i w miarę możliwości dość szczegółowe fotki najlepiej z kilku stron. Przepraszam za tak duże wymagania ale każdy kto kiedykolwiek przerabiał coś w motorku wie jak trudno jest dopasować część tak by wszystko grało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...