Skocz do zawartości

Pierwszy motorower


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie dzieki dopiero szukam wiecie szukam tez zeby tym moza bylo na droge wyjechac zalezy mi na kierunkowskazach. I wrazie potrzeby dluzszy dystans pokonac. wajne sa jawki ts ale jednak to juz nie sa motorowery- A szkoda.

Dawajcie jeszce jakies propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co czego ty oczekujesz za 600 zł jakiegoś przecinaka w stylu R1 ? :D Już powiedzieliśmy co wiedzielismy za ta kase jak dobrze poszukasz najwyżej CHarta znajdziesz a tak to dobrą jawke albo ogara albo innego rometa, za tą kase cudów nie zdziałasz niestety :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie planuje kupie ze bede sie rozgladal za komarem, ogarem, jawka, chartem... zawsze sie cos znajdzie wystarczy troche ze troche poszukam.

Tylko mam jedno pytanie czy kierunkowskazy mozna doczepić naprzyklad do tych motorkow o ktorych wyzej wspomnialem ( oprucz charta bo juz posiada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić wszystko tylko potrzeba troche kapitału i chęci . Ja na twoim miejscu wziął bym jawe lub ogara 200 zrobił go porządnie .Bo jak będziesz miał powiedzmy tego ogara bardzo ładnie zrobionego to większośc chartów "za 600zł" będzie się chowało . Wiadomo że można też tanio kupić fajny sprzęt ale to są przeważnie albo super okazje "które ciężko znaleźć "albo jakiś babol na którego wydasz kase a potem będziesz się z nim biedził bo wszytsko się bedzie po kolei sypalo.

PS:zapodaj film z tą jawka 80km\h.......

pZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej wziac ogarka lub jawke niz charta ?? a moze znacie jeszce jakies modele ktore sa zadziej uzywane ??

A jezeli bral bym jawke to mustanka 50 czy sa jeszcze jakies inne ciekawe ??

 

Pzdr

Edytowane przez Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

przypomniala mi sie kiedys taka sytuacja iz nabylem jawke 50 z papierem za 20 zl ( slownie dwadziescia) po przeczyszczeniu przerywacza dobra rakieta z niej byla ( jak na tamte lata moja skromna kariere motocyklisty :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniala mi sie kiedys taka sytuacja iz nabylem jawke 50 z papierem za 20 zl ( slownie dwadziescia) po przeczyszczeniu przerywacza dobra rakieta z niej byla ( jak na tamte lata moja skromna kariere motocyklisty ;) )

 

Oj Krzuchu Ty to lubisz takie patenty :D

 

A co do tego Charta to już by mogł coś wyrwać za tą kwote.

SZUKAJTA A ZNAJDZIETA :D :P

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...