Skocz do zawartości

Virago 1100 - osiągi i takie tam


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mógłby ktoś mi ktoś przybliżyć osiągi tej maszyny. Chodzi mi o przyspieszenie konkretnie i zużycie paliwa. V-max nie jest dla mnie az tak wazny. Właściwie to pytanie kieruje bardziej na proźbe znajomego, ale sam też jestem ciekaw. Nigdzie nie mogę się tego doszukać, mam serwiskówke na dysku do Virago chyba wszystkich modeli i nie ma tam żadnej chyba wzmianki o takich rzeczach.

A tak pozatym to są to dobre sprzety? Warto się pakować w taką 1100?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto!

 

hehe a coś na temat przyspieszenia? Wiadomo, że w moto tego typu nie chodzi o osiągi tylko o klase i wygode, ale jestem ciekaw. Bo ktoś mi powiedział , że do setki ma koło 4 sekund, gdzies indziej ze 5 sekund, a mignęlo mi gdzieś w necie że aż 7 sekund. Więc teraz już sam nie wiem :D

Edytowane przez Tobik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym to są to dobre sprzety? Warto się pakować w taką 1100?

No co to za pytanie??? :icon_biggrin: Jeśli tylko jest w dobrym stanie to brać :cool:

Przyspieszenia 0-100 nie mierzyłem ale od 70 na 5. biegu ładnie się zbiera.

 

Moja dziesięcioletnia 1100 (z przebiegiem ponad 52tys km przy wyjeździe) wróciła właśnie ze mną z Maroka i poza padniętym aku nic się nie wydażyło po zrobieniu ponad 8000km.

Przy przelotowej na trasie utrzymywanej około 110km/h nie brała oleju (Marauder kumpla pił regularnie dość spore ilości). Zużycie paliwa w granicach 5,8 do 6,3. Przy prędkościach większych (ponad 130) potrafi wziąć ponad 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...