Skocz do zawartości

Yamaha YX 600 Radian


Rekomendowane odpowiedzi

no strasznie uparty jestes :D

 

Wystraczylo wejsc na bikepics

 

http://www.bikepics.com/yamaha/fz600/88/pics.asp

 

Dzięki za link (nie korzystam z bikepics) ale właśnie o fotkę silnika mi chodziło żebym uwierzył w ten wybryk natury, gdyż wychodzę z założenia, że w serwisówkach również mogą być błędy a widok silnika to widok silnika i nic go nie zastąpi. Biorąc do siebie to o czym pisaliśmy wcześniej i Twoją uwagę, przyjrzałem sie bliżej tej stronce z danymi i rzeczywiscie zawiera sporo błędów. Kurde, jeśli w FZ 600 popełnili taki kardynalny błąd, to powinni napisać, że w TRXsie siedzi silnik od V-maxa... Na to samo by wyszło :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o nim slyszalem, jakis maniak siedzial lacznie chyba rok i go wymodzil :P i to ponoc wszystko wlasnymi silami ;) zrobic Ci takiego? 25 kzl ;)

Ja mogę zrobić Ci takiego za 16-17 kzl :D

 

powinni napisać, że w TRXsie siedzi silnik od V-maxa... Na to samo by wyszło ;)

 

Chciałbyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze stara xjta i jest bardzo stabilna. Mam rocznik 91 ale konstrukcja jest z lat 80tych. Prowadzi sie ja banalnie a to jak jezdzi po zakretach rekompensuje mi lekki braki mocy ktore juz u mnie wystepuje. Za hornetem 600 nadarzam w zakretach jesli tylko kolega nie paluje na wyjsciu bo wtedy mnie zostawia.

 

Hamulce tez sa ok ale ja mam stalowy oplot. W radianie sa te same heble jak i przednie zawieszenie.

 

Przy okazji to na zdjeciach widac ze prawy uszczelniacz puszcza olej. Uszczelniacze drogie nie sa ale do rozebrania lag potrzeba patentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem tego Radiana (link do ogłoszenia: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M231452 ).

 

Co wyszło podczas oględzin:

 

Koń prosty,nadwoziowo do przeżycia.Jest spoto śladów korozji na ramie.Liczne ale drobne przetacia i zadrapania.

Mechanicznie dużo gorzej.Tak jak zauważyłeś bekriss uszczelka na ladze cieknie ale do tego przyznał sie właściciel przez telefon.To nie jest problem.Problemem też nie są klocki,opony i zestaw napędowy do wymiany.

Większy problem to kosz sprzęgłowy w kiepskim stanie,łańcuch rozrządu do wymiany,uszczelka pod cylindrami do wymiany,zawory do regulacji i przypuszczalnie wybite jedno gniazdo zaworowe.Silnik chodził tak głośno,że mojemu mechanikowi ciężko było wysłyszeć czy panewki nie stukają.

 

I chyba tyle na temat "pana" Radiana.....

 

Coś czuje,że wezme jednak tą XJ z krzywym przodem którą mam upatrzoną od 3 tygodni (czekam bo właściciel dowozi czwarty tydzień dokumenty do komisu :D ).Przynajmniej silnik tam chodzi jak pszczółka a przód jest do zrobienia.

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra rada : nie kupuj nic krzywego , chyba , ze sprzedający Ci zrobi to i sie przejedziesz i sprawdzisz ,przecież mógł sam wymienić te lagi , czy wyprostować , czemu tego nie zrobił , jak krzywe coś jest to każdy mówi , ze tylko lagi , lub w pułkach przestawiona , mój kumpel ma krzywą CBule 450 N i są problemy z prowadzeniem , szczególnie na kiepskich nawierzchniach , a przy kupnie też miały być tylko lagi i w pułkach , ale tania była i mechanicznie igła - jedyne plusy. A co do przodu w XJ to Ty Bekriss moze masz juz wymienione przez jakiegoś szwaba sprzężyny na progresywne i Ci to jakoś w winklach jezdzi , bo moją jak wleciałem w zakret po raz pierwszy to miałem mieszane uczucie , wrazenia nieciekawe , ale juz sie przyzwyczaiłem i jest w miare OK , kumpel sie tym przejechał (na codzień lata bardzo dobrze prowadzącym sie GS 500 ) to stwierdził , ze to po zakrecie nie jezdzi , heh , ale przyzwyczaisz sie , grunt to sie nie bać :D i przełamać :D Polecam Radiana nadal , jak juz pisałem moto z charakterem ,a nie oklepane jak np.XJ divercha czy wyżej wspomniane GS 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...