Skocz do zawartości

Czy warto kupic suzuki rg 80?pomocy!


Krzysiula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się bardzo wygodnie śmiga, spalanie jak sobie spokojnie jedziesz 60-65 wynosi 2litry sam sprawdzałem(max lata 110, a jak sie złoze to 120, a nawet lepiej), poza tym ta wielka, wręcz pionowa ściana(owiewka z przodu :) ) chroni takze troche, ze nie wieje na brzuch. Na początku mogą boleć nadgarstki jeśli ktoś jeździł cały czas na sedesach, czy rometach, simkach itp. , lecz to mija szybko(kwestia przyzwyczajenia). Ogólnie lubie cisnąć w trasy i szczerze nie moge sie doczepić ze nie wygodnie bardzo czy coś :D A mam 185cm wzrostu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOKLADNIE~!!

Synek, chcesz to przyjdź i sie przejedź jak nie wierzysz :D 110 ciągnie po prostej, 120 jak sie złożę za owiewkę. Pełny oryginał moze ma filtr stozkowy, ale nie mam jak porównać z oryginalnym, więc nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce zakłądac nowego tematu takwięc włącze sie do dyskusji ja osobiscie zamieżam kupic rg80 ale zaczynam mieć watpliwości bo słyszałem ze jest problem z cześciami do niej . Przedtem miałem ochote na mbx 80 ale juz mi przeszło zewzględu na spalanie. suzuki jest dla mnie optymalna oferta gdyz wmiare mało pali jest dosyc ładna ale to rzecz gustu i niejest to juz jakis romet ktury konczy sie przy 50km/h . Jak często psuja wam sie rg80 i czy macie porblemy z częściami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem rg i nie wiem kto wam głupot nagadał że sa problemy z czesciami. teraz jest pelno przywiezionych na czesci lub np w larssonie i innych podobnych sklepach mozna je dostac. Ja w swojej suzuce dalem zebatke z tylu na predkosc to lecialo 115 przy 8tys obrotow i licznik dalo rady zamknac :]. spalalo mi cos kolo 3,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :D zalozmy ze uwierze jeszcze w 115 jak cypek napisal ale 120 i wiecej ?? jesli ma licznik do 120 to orginal odblokowany napewno nie pojdzie wiecej a czesto liczniki maja jeszcze jakis zapas :) ale w 110 mi latwo uwierzyc 115 :icon_mrgreen: mala roznica ale mam watpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :) zalozmy ze uwierze jeszcze w 115 jak cypek napisal ale 120 i wiecej ?? jesli ma licznik do 120 to orginal odblokowany napewno nie pojdzie wiecej a czesto liczniki maja jeszcze jakis zapas :icon_evil: ale w 110 mi latwo uwierzyc 115 :icon_evil: mala roznica ale mam watpliwosci

 

Zaczęło sie troche z góry to zaczął przekraczać 120, ale ja nie cioram, nie sprawdzałem co będzie dalej :icon_mrgreen: Lubię śmigać najwyżej 80. Chcę utrzymać idealny stan moto, poza tym tyle mi wystarcza :D .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z rg80 jest taki ze sprowadzony trudno zarejestrowac na 50ccm.

Musisz miec:

Przeglad na 50ccm

Brif na 50ccm

 

A i do wszystkiego moga sie doczepic. Jesli chcesz miec wszystko zgodne z prawem to musisz iśc wpierw do rzeczoznawcy który stwierdzi że motor nadaję się do rejestracji na 50ccm.

 

Możesz wymienić np. cylinder, tłok, pierścienie, głowice (okolo. 200zl za uzywke) i isc do rzeczoznawcy on sprawdzi pojemnosc i da ci kartke ze ma to cos "50ccm".

 

To na tyle...

 

Jeśli chodzi o samo suzuki rg 80 to wygodny, szybki, zrywny i elastyczny motorek. Pojemność 80ccm ale śmiało nie które 125 bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie jak narazie w nim zepsuło hmmm... nic? To naprawde nie psujące siewehikuły w przeciwieństwie do włoskich motorków które może są ładne ale zawodne. A co do moich odczuć; jak wcześniej napisałem nigdy mnie nie zawiódł, z częściami jest git (w szczecinie jest serwis suzuki) w którym możesz kupić każdą część. A wygląd? gust jak d*pa każdy ma swój ja chce wprowadzić kilka zmian wizualnych, a potem mechanicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...