Skocz do zawartości

Junak przestawiony otwór na sworzeń w tłoku


aker6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

twoje porady odnosnie mechaniki to tylko "....zalac mlekiem i psu dac"........

:)

:buttrock:

Twoje rady za to sa zawsze trafione -"nieomylny specu" :D

 

Przeciez WSK ma stala wartosc kata wyprzedzenia zaplonu, zalezna wylacznie od wielkosci przerwy na przerywaczu, ustaw przerwe okolo 0.3 - 0.4 mm i po klopocie oczywiscie jezeli masz oryginalne kolo zamachowe...

:icon_mrgreen:

 

http://forum.motocyklistow.pl/PILNE-Zaplon-WFM-t45766.html

 

Wg mnie Twoje "dowcipne" komentarze sa ponizej granicy "dobrego smaku"- sa wrecz obraźliwe, mam nadzieje ze nie robisz tego świadomie ...............................

 

Pozdrawiam

 

 

P.S. Nie wiem czy zauwazyłes, ze w co którymś poscie obrażasz któregoś z kolegów........................ :icon_evil: :icon_evil: :rolleyes:

Edytowane przez niemand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrozumiałem kolege Niemanda już w pierwszym jego poscie w tym temacie, uważam że wytłumaczył zrozumiale. NIe chce tu robic wielkiej dyskusji na twój temat, bo czasem sie zgadzamy w niektórych tematach na forum jesli chodzi o mechanike, ale czesto widze że rzeczywiscie pojeżdżasz kogos wprawdzie starasz sie zrobic to w miare łagodnie. Przystopuj troche, bo to forum jest żebysmy sobie pomagali nawzajem, a nie chodzi z głowa w chmurach i pokazywali że jeden jest lepszy od drugiego w kwesti napraw czy wypowiedzi! Jak już ktos cos zle napisze to drugi ma skorygowac wupowiedz poprzednika, a nie na dzien dobry mówic mu w przenosni "mechaniku..ale żes wytłumaczył"..

Tak wiec pozdrawiam i mam nadzieje że sie troche ograniczysz MOC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie mam zamiaru tolerwoac wypowiedzi, z ktorych niczego nie mozna sie dowiedziec, od tego typu postow jest dzial "przy piwie"...

:D

Nieeeeeee........Ty dalej swoje!

Chłopie czy Ty masz problem ze zrozumieniem sensu słowa pisanego , czy moze wpadłes w totalny narcyzm?

Przeczytałem kilka tematów w których brałes udział i zauwazyłem sugestie, czasem aluzje kolegów (do których teraz i ja sie zaliczam)dotyczące Twoich odpowiedzi ("dowcipnych komentarzy"), które najkrócej ując mozna tak:

TROCHE WIECEJ KULTURY CZŁOWIEKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

 

P.S. Przepraszam wszystkich uzytkowników forum za znaczne odbiegniecie od tematu , ale uwazam ze sprawa miłej ,kolezenskiej atmosfery na forum jest równiez bardzo wazna.

Udzielajac pomocy i bedąc w błedzie lub zostajac zle lub nie zrozumiany , nikt nie robi tego celowo by kogos wprowadzic w błąd i tym samym nie zasługuje sobie na obrazliwe komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym to miejscu poczules sie urazony :D Forum jest po to zeby sie czegos dowiedziec, czegos sensownego i konkretnego a nie banialukow autorow, ktorym sie cos przysnilo i chcieliby zablysnac jak leper na arenie politycznej, od tego jest wyzej wspomniany "humor" badz "przy piwie"...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...