Skocz do zawartości

gdzie w Poznaniu?


mycha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich poznanskich motomaniaków!!!nie bylo mnie jakis czas w tym pieknym miescie ale zaraz po powrocie chcialam grzecznie zajrzec do Stajenki a tu co?wczoraj bylam i ok 21 nie bylo NIKOGO (chyba ze na nogach przeybyliscie).zmienilo sie miejsce srodowych spotkan?czy moze czas nie ten?dzien?mimo wszystko pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejezdzalem kolo stajenki, widzialem tylko jedno moto, moze Twoje i pojechalem dalej :D Na malte... Tam w sumie tez nie za pelno, bo oprocz tych dwoch nalezacych do wlascicieli, to staly dwa inne sprzety. Ogolnie to wszystko tak jak napisal Adam, dodam jeszcze ze jednosladow przybylo i to znacznie :) Wczorajsza niska frekwencje mozna pewnie takze zawdzieczac temu, ze padal deszcz, no i sesja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dzięki naszej kochanej policji Poznań nie ma już tradycyjnego miejsca spotkań motocyklistów. :) Stajnia umarła w zeszłym roku i nic nie wskazuje na to, żeby się sytuacja zmieniła, a wszystkie inne miejsca nie mają już tego klimatu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dokładnie jest tak jak pisze reszta. Ogolnie to nie ma miejsca na spotkania nie liczac naszej ulubionej Bulgraskiej na parkingu stadionu lecha gdzie przewaznie spotykamy sie w weekendy ale czasem tez w tygodniu wiec jak najbardziej zapraszam. Jakby co to szukac nas mozna w temacie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=45332

tam umawiamy sie na spotania i latanie. Pozdrawiam. I zapraszam jutro o 15 na Bulgarska a szczegoly tego spotkania sa w zalaczniku ktory podal Marco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sądzicie o knajpie "U Szkieleta" w Luboniu :D

możecie dać jakieś szczegóły ulica jak dojechać itp

kiedy się tam ludziska spotykają, jakie klimaty ogólnie szczegóły

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm"U Szkieleta" nie ma niestety dużego, betonowego parkingu tylko jest mały szutrowy :D

Co do dojazdu to trzeba się kierować na Dębiec. Jadać Dębiną trzeba przejechać przez wiadukt prowadzący nad autostradą i na pierwszej krzyżówce ze światłami skręcić w lewo. Dalej jedziesz cały czas prosto jak prowadzi droga i dojedziesz do Szkieleta - bar mieści się na terenie boiska piłkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu ZDECYDOWANIE NAJCIEKAWSZYM miejscem jest parking pod stadionem, szkieleta polecam tym którym nie pszeszkadza "ostry metal", mi osobiście :biggrin: taka muzyka nie pasuje :buttrock: pozatym za głośno tam było jak tam byliśmy, mam nadziej że nie uraziłem nikogo kto toleruje "szkieleta" , :D dla wszystkich :buttrock: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...