Skocz do zawartości

27-30.07 GIŻYCKO


Barył
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wybiera się do Giżycka ????????

Moje plany wakacyjne kończą się akurat 25.07 w Giżycku więc jeden dzień przewaletuje u znajomych i pokręce się po okolicy a potem na zlot :buttrock:

Jeżeli ktoś się wybiera niech daje znać i podaje telefon na priv umawianie się przy jakiś tam bramach jak pokazało V2 mija się z celem.

więcej info http://vboyen.republika.pl/zlot2006letni_zapr_pl.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tamtym roku i / jak dla mnie/ wielka porażka...

super mają reklamę - rok temu miał być lot motolotnią, skuter wodny itp - oczywiście nic z tego. w tym roku już motolotni ani skuterów nie ma, ale też są super atrakcje... ciekawe jak przyciągną ludzi za rok - może przelot wahadłowcem albo łodzie podwodne... he, he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tamtym roku i / jak dla mnie/ wielka porażka...

super mają reklamę - rok temu miał być lot motolotnią, skuter wodny itp - oczywiście nic z tego. w tym roku już motolotni ani skuterów nie ma, ale też są super atrakcje... ciekawe jak przyciągną ludzi za rok - może przelot wahadłowcem albo łodzie podwodne... he, he

 

Motolotni rzeczywiście nie było z powodu awarii sprzętu - nie z winy organizatora!!

Ale dlaczego mówisz, że nie było skuterów wodnych..??! Ale chyba wiem, gdyż skutery były nad jeziorem, a nie na terenie zlotu!!!

Myślę, że nie jest tak źle, ale każdy zawsze ma prawo wyboru.

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wypatrujcie bialego kawasaki z ladna pasazerka. pewnie pojawimy sie tam z moja dziewucha :)

 

p.s.

moze ktos bedzie lecial z olsztyna albo przez olsztyn na ten zlocik?

jak tak to walcie na gg. w kupie zawsze razniej :)

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...