Skocz do zawartości

GSXR musze sie pochawalić


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no więc powiem tak po wymianie swiec pali tak ok za 2 razem... jest zmiana ale tak na zimnym silniku to za 1 razem nie ma opcji.... podobno gixery te z ssaniem mają problemy za 1 razem odpalić teraz pojade jeszcze zapytać do autoryzowaego serwisu (bo tamten to po znajomosci) dobry fachowiec ale może sa lepsi;)

 

a co do podświetlenia to nie jakis kicz tylko delikatne czerwone swiatło pod błotnikiem świeci na oponę

a odpalasz z gazem czy bez? Bo moja Yamaha na zimno z gazem odpala za pierwszym razem, a bez gazu za drugim. Jak sie chociaż troszke podgrzeje to zawsze za pierwszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odpalasz z gazem czy bez? Bo moja Yamaha na zimno z gazem odpala za pierwszym razem, a bez gazu za drugim. Jak sie chociaż troszke podgrzeje to zawsze za pierwszym.

O to samo mialem sie zapytac. Ja mam podobnie. Rozgrzany silnik odpalam z lekkim gazem.

 

 

Co do motocykla to fajnie ale niezle sie usmialem czytajac ze masz podswietlenie od spodu ;) Mam nadzieje ze swiecacych wentyli nie zalozysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to samo mialem sie zapytac. Ja mam podobnie. Rozgrzany silnik odpalam z lekkim gazem.

Co do motocykla to fajnie ale niezle sie usmialem czytajac ze masz podswietlenie od spodu ;) Mam nadzieje ze swiecacych wentyli nie zalozysz.

No właśnie co do podświetlenia to pisałem że tylko pod błotnik tylni mam ok 4 led skierowane na oponę pod kolor motocykla(czerwone) z osobnym wyłącznikiem itp prosta konstrukcja

Ja odpalam bez gazu muszę spróbowac z gazem moze bedzie odrazu łapać (mówie o zimnym silniku) co do wentyli to kicha kiedyś był temat o tym to moja odp, zdecydowanie "NIE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak:

-co do nakładki mam mieszane uczucia - raz mi się podoba, innym razem nie, nie wiem od czego to zależy

-paski na felgach nie bardzo mi się podobają. Bardzo podobają mi się naklejki na felgach takie jak są na e-bay'u tzw wheel trims, z nazwą marki, ale takie paski mi się nie podobają.

-skóra na bak jak najbardziej ok, zwłaszcza taka pod kolor maszyny, sam bym taką chciał.

-podświetlanie może być, byle nie zbyt dużo i zbyt jasne.

-naklejka na kierownice bardzo fajna.

-crash pady nie dość, że przydatne to i fajnie wyglądają.

-czarna szyba - jedyna słuszna!!! :buttrock: tylko do kitu, bo nie można już się za nią schowac jak się leci.

 

daj znać jak poszło z tym odpalaniem.

 

acha, no i z tym tekstem, ze sprzęt już masz leciwy, to grubo przegiąłeś. za dużo ludzi marzy tu o takim, żebyś mógł mówić w ten sposób :banghead:.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne ze sie Tobie podoba, generalnie mowiac wyglada OK :buttrock:

 

1. ja bym sobie darowal karbon na lusterka i te odblaski na felgach. chociaz widzialem ze sporo ludzi takie cuda zaklada :banghead: ja zostaje przy swoich brudnych czarnych felach bo mi sie takie podobaja i mnie kreca :banghead: skora na bak - jest OK, a crash pady nawet nie mowie ;]

 

2. co do podswietlenia, zrob jakies foty bo chcialbym zobaczyc jak to wyglada... raczej nie zaloze, ale jestem szalenie ciekawy jak to wyglada.

 

3. sam nie dlugo wywale mocowanie na tablice i pomysle co z nia zrobic, zmienie kierunki (przod jakies male na owiewke, tyl krotkie led-y) i chcialbym jakos wyczyscic wszystko pod ogonem, ale chyba nie da rady :| musialbym miec albo tlumik pod ogonem/ewentualnie HM/ albo krotki jak w nowej r6/lub gixxerach - jak wyrzuce podnozki to nie bede mial do czego przymocowac.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie Tylko Twoje zdanie, tymbardziej, że GSXR z 2000 roku ma znacznie więcej niż 100PS. Ale młody i tak zrobi co chce, i na co mu pozwolą rodzice, i tak.

 

Pytanie tylko po co komu takie moto na początek ?

Jaki jest sens kupować motocykl stworzony do śmigania po torze po to aby jeździć nim po mieście ?

Nawet nie jeździć, a uczyć się jeździc. IMHO to bzdura i zwykła chęć lansu.

Nie trzeba wielkiej mocy zeby czerpać przyjemność z jazdy. Moim zdaniem po przesiadce z 50 cm3 spokojnie wystarczylaby ETZ 251 a Kawasaki ER-5 to juz naprawde full opcja. Ale kolega zrobi jak chce. Jedyna nadzieja w rozsądku rodziców:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tygodnia wrzucę foty to zobaczycie o co mi chodzi, generalnie chciałem by to podswietlenie wygladało jak w tym sprzęcie to tylko przykład jedyna rożnica to jest słabsze,delikatne i punktowe nie takie rozproszone http://www.bikepics.com/pictures/152216/

http://www.bikepics.com/pictures/152215/

 

Takie coś na tylne koło bez tych pierduł jak podswietlenie silnika itp bo tam na tej fotce koleś też to zrobił

 

A co do moto gixera na 1 moto ja mam 750.... i jak na 1 to byłby za duży pierwsza miałe RSkę 125 i myśle że i tak ze 125 na 750 to za duzy przeskok ale jakoś dałem radę.... pozdr

 

A i dzieki wielkie za pozytywne opinie i te negatywne też każdy ma swój gust teraz nic tylko śmigać

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz po problemie. Musi z lekkim gazem odpalic za pierwszym razem. Sporo srzetow tak ma.

Tylko Wy wszyscy mowicie o sprzetach zasilanych gaznikami, a SRAD ma wtrysk!!! Z tego co mi wiadmo, to podczas odpalania motocykla z wtryskiem paliwa nie wolno krecic manetka gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok ...najważniejsze jest to że robisz coś z pasją ....a wtedy efekt murowany ;)

tak jest, zgadzam się.

P.S. Kolega mierzwa2 miał jeden z ładniejszych moto na tym forum. Ale i tak jest ładny.

Co jest ładnego w podświetleniu moto? Dla mnie to takie szpanerskie, lanserskie i w ogóle. Wiem że to kwestia gustu, ale powiedźcie o co w tym chodzi?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...