Skocz do zawartości

Oto czym może sie skończyć zła organizacja, brawura


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ten filmik dziś wyszukałem przez przypadek. Jest to parada motocyklowa w Rosji, już kiedyś czytałem o tym i widziałem foty...

 

Zła organizacja, brawura, niedostosowanie stylu jazdy do warunków....tylko te określenia mi się nasuwają... ;)

 

Parada....

 

PS od razu mówię, że szukałem na forum i nie znalazłem :lapad:

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o curva :banghead: massiv :banghead:

 

[ na początku moją uwage przykuły panie po prawej stronie :banghead: ;) ]

 

Jeżeli chodzi o wypadek to strasznie to wygląda......

 

 

A czy ktoś mi może powiedziec dlaczego te dziewczyny na stronach zagranicznych są z Polski?? zdjęcia młodych prawie rozebranych polek mozna spotkać na zagraniczych stonach (a sa to jakies ich ogłoszenia matrymonialne przecież)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

hehe co Wy tak na te laski sie napalacie....po pierwsze szansa, że faktycznie sa to polki jest zerowa...po drugie jak pewno zauważyłeś adresy pod ich zdjęciami to zazwyczaj dzielnice Twego miasta, lub okoliczne małe wsie :banghead: "Program" wie skąd piszesz i umieszcza te adresy pod ich zdjęciami, żeby przykuć Twój wzrok ;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mi może powiedziec dlaczego te dziewczyny na stronach zagranicznych są z Polski?? zdjęcia młodych prawie rozebranych polek mozna spotkać na zagraniczych stonach (a sa to jakies ich ogłoszenia matrymonialne przecież)

 

haha, a toś mnie rozbawił ;) Te dziewczyny wcale nie są z Polski, to jest tylko skrypt który sprawdza po IP skąd "klikasz" i wypisuje miasta z danego kraju. Jak nie wierzysz to wejdź przez jakieś proxy, albo chociaż spójrz na nicki tych panien - same angielskie zwroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...