Skocz do zawartości

Niezatrzymanie sie do kontroli


AdamWo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej wszyscy zapatrywaliby sie gdyby to wlasnie na jego sprzecie jechal ten, ktory sie nie zatrzymal do kontroli, a pol godziny wczesniej ukradlby ten sprzet

 

 

a jeszcze inaczej by pisali jakby na motocyklu jechał ten, który przed chwilą wysadził w powietrze WTC, jest odpowiedzialny za bezrobocie lub beznadziejnych lekarzy !!

 

co ma piernik do wiatraka :D :) :icon_evil:

 

hehe Adam chyba rzeczywiście będziesz musiał posypać głowę popiołem i założyć worek pokutny, bo moralizatorzy z forum nie dzadzą Ci spokoju :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

hej

 

a ja tez nie dawno nie zatrzymalem sie do kontroli bo inaczej 500pln i 10pkt i nikt mnie nie gonil i powiem wiecej jezeli jechales 230km/h to zaden radiowoz by cie nie gonil bo i po co no chyba ze na autostradzie, ja jechaLEM DALEJ GLOWNA DROGA I ZADNEJ BLOKADY NIE BYLO, jestem zdania ze jak cie zatrzymuja i nie chcesz sie zatrzymac musisz dac pelne kotły zeby widzieli ze bedziesz ostro grzal inaczej zawsze beda cie gonic a tak byc moze pomysla ze nie ma to sensu bo moze spowodowac zagrozenie zycia a tak na marginesie dodam ze tablice rejestracyjna woze w schowku, osobiscie uwazam ze bez sensu jest zatrzymywanie motocykla na radar bo komu potrzebne sa klopoty i wysokie mandaty a policja jezeli chce sie wykazac niech szuka i zatrzymuje pijanych kierowcow tudziez kierowcow tirow ktorzy jezdza jak im sie podoba bo kieruja duzym skladem i sa na drodze bezkarni a do tego czesto spia za kiera i jeszcze chce powiedziec choc pewnie nie uwierzycie ze poznalem ostatnio policjanta z sekcji motocyklowej kmp w legnicy i wiecie co on byl najnormalniej w swiecie normalny a myslalem ze takich juz nie ma. pozdrawiam

 

hej odnosnie gnatow to dobrze ze to byly drewniane pistolety bo jeszcze ktoryc z glin by sie postrzelil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

a ja tez nie dawno nie zatrzymalem sie do kontroli bo inaczej 500pln i 10pkt i nikt mnie nie gonil i powiem wiecej jezeli jechales 230km/h to zaden radiowoz by cie nie gonil bo i po co no chyba ze na autostradzie, ja jechaLEM DALEJ GLOWNA DROGA I ZADNEJ BLOKADY NIE BYLO, jestem zdania ze jak cie zatrzymuja i nie chcesz sie zatrzymac musisz dac pelne kotły zeby widzieli ze bedziesz ostro grzal inaczej zawsze beda cie gonic a tak byc moze pomysla ze nie ma to sensu bo moze spowodowac zagrozenie zycia a tak na marginesie dodam ze tablice rejestracyjna woze w schowku, osobiscie uwazam ze bez sensu jest zatrzymywanie motocykla na radar bo komu potrzebne sa klopoty i wysokie mandaty a policja jezeli chce sie wykazac niech szuka i zatrzymuje pijanych kierowcow tudziez kierowcow tirow ktorzy jezdza jak im sie podoba bo kieruja duzym skladem i sa na drodze bezkarni a do tego czesto spia za kiera i jeszcze chce powiedziec choc pewnie nie uwierzycie ze poznalem ostatnio policjanta z sekcji motocyklowej kmp w legnicy i wiecie co on byl najnormalniej w swiecie normalny a myslalem ze takich juz nie ma. pozdrawiam

hej odnosnie gnatow to dobrze ze to byly drewniane pistolety bo jeszcze ktoryc z glin by sie postrzelil

 

Cytuje w całości, żeby wszyscy widzieli... Koledzy wyrażający powyżej pobłażanie, doświadczeni motocykliści - widzicie co narobiliście ?!??? Wnoszę do admina o skasowanie tego posta !!!

 

pawelmoto2 - nie jesteś godzien bycia motocyklistą...

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje w całości, żeby wszyscy widzieli... Koledzy wyrażający powyżej pobłażanie, doświadczeni motocykliści - widzicie co narobiliście ?!??? Wnoszę do admina o skasowanie tego posta !!!

 

Aleś się napiął ... :D

 

Niech każdy patrzy na swoje własne poczynania i ponosi konsekwencje swoich własnych działań.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

hahaha

 

a dlaczego ty uwazasz ze jestes godny bycia motocyklista bo jestes w klubie motocyklowym i co to daje bycie w takim klubie uwazasz ze jak jestes w klubie to rocznie nawijasz wiecej niz ja czy moze umiesz lepiej jezdzic wyjasnij mi to prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ponieważ:

A) wie co robi;

B) bierze odpowiedzialnosć za swe czyny;

C) potrafi wyrazić swoje myśli w sposób zrozumiały dla otoczenia, używając przy tej okazji znaków (UWAGA! TRUDNE SŁOWO) interpunkcyjnych, okazując tym samym szacunek innym;

D) przy okazji jeździ motocyklem.

Edytowane przez Hubert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę do admina o skasowanie tego posta !!!

 

pawelmoto2 - nie jesteś godzien bycia motocyklistą...

 

:biggrin: :evil: ;) :rolleyes:

 

brzmi jak hmmmm... Ojciec Dyrektor :D ;) ;)

 

 

 

 

 

 

 

Jest, ponieważ:

A) wie co robi;

B) bierze odpowiedzialnosć za swe czyny;

C) potrafi wyrazić swoje myśli w sposób zrozumiały dla otoczenia, używając przy tej okazji znaków (UWAGA! TRUDNE SŁOWO) interpunkcyjnych, okazując tym samym szacunek innym;

D) przy okazji jeździ motocyklem.

 

pierwsze trzy nie są warunkami koniecznymi bycia motocyklistą. no chyba, że Ty napotkanym motocyklistom najpierw przeprowadzasz dyktando i dopiero jak zdadzą kiwasz ręka w geście pozdrowienia ;)

 

:D :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, zaręczam Ci, że chciałbyś być na miejscu Ojca Dyrektora i mieć takie umiejętności socjologiczne i biznesowe jak on. Zarabiałbyś krocie... Że co ? Że to nieetyczne ? A jaki biznes jest etyczny ?

 

pierwsze trzy nie są warunkami koniecznymi bycia motocyklistą.

 

Czyżby ??!? Bez nich jesteś tylko posiadaczem motoru (uwaga - użyte specjalnie), 'prawie' motocyklistą. A prawie jak wiadomo robi wielką różnicę....

 

Myślę, że możemy zamknąć dyskusję na tym poziomie - dziwię się, że Admin do tej pory tego nie zrobił, okraszając temat stosowną puentą.

 

PS: Nie jestem członkiem żadnego MC. Bractwo Suzuki nie jest MC. Pewnie nie jeżdże lepiej, ale staram się mysleć i nigdy nie pozwalam nikomu myśleć za mnie.

 

Co do machania - prosze o konsultacje z moim wpisem w stosownym wątku tutaj na forum - nie macham dresom na motocyklach i idiotom stającym na kołach w ruchu ulicznym w celu wystraszenia staruszki i przedszkolaka.

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

hahahha

 

 

a ja macham wszystkim motocyklista jakich spotkam nawet tym ktorzy jada na jednym kole albo stoja na poboczu odnosnie dresu to mam jeden reebok oryginal z usa i czasem w nim jezdze nie uzywanie znakow interpunkcyjnych nie jest przejawem braku kultury i szacunku dla kogos tylko co najwyzej lenistwa nie biegam i nie blagam admina zeby komentowal czyjes posty w przeciwienstwie do ciebie i nie obrazam chlopakow latajacych na kole a tobie radze sie zastanowic czy oni nie jezdza duzo lepiej od ciebie i czy nie maja opanowanego tak motocykla jak ty bys chcial ale nigdy nie bedziesz umial go opanowacm i nie zzachwycam sie katabasem ktorego ty chetnie calowalbys w sygnet a o odp za swoje czyny dobrze sie pisze jak nikt tego nie widzi i pomysl tez ze ja za swoje czyny tez odp pod warunkiem ze mam przed kim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha

a ja macham wszystkim motocyklista jakich spotkam nawet tym ktorzy jada na jednym kole albo stoja na poboczu odnosnie dresu to mam jeden reebok oryginal z usa i czasem w nim jezdze nie uzywanie znakow interpunkcyjnych nie jest przejawem braku kultury i szacunku dla kogos tylko co najwyzej lenistwa nie biegam i nie blagam admina zeby komentowal czyjes posty w przeciwienstwie do ciebie i nie obrazam chlopakow latajacych na kole a tobie radze sie zastanowic czy oni nie jezdza duzo lepiej od ciebie i czy nie maja opanowanego tak motocykla jak ty bys chcial ale nigdy nie bedziesz umial go opanowacm i nie zzachwycam sie katabasem ktorego ty chetnie calowalbys w sygnet a o odp za swoje czyny dobrze sie pisze jak nikt tego nie widzi i pomysl tez ze ja za swoje czyny tez odp pod warunkiem ze mam przed kim

 

Nie używanie znaków interpunkcyjnych jest przejawem chamstwa i braku szacunku dla osoby, która czyta to co piszesz kolego. Świadczy o tym, że masz tego kogoś głęboko w d..., bo nawet nie chce Ci się pomysleć przez chwilę i nacisnąc paru klawiszy więcej, żeby było łatwiej Cię zrozumieć. Mam przeczucie, że Mario chętnie Ci napisze o odpowiedzialności nawet jak będzie patrzyło na niego wielu. Może nie jeździ tak doskonale jak Ty (bo jak widzę dobrze jeździć to wg wielu tu obecnych - szybko jeździć) ale na tym polega właśnie odpowiedzialność. Z tego co piszesz to Ty odpowiadasz za to co robisz tylko wtedy jak Cie złapią "ja za swoje czyny tez odp pod warunkiem ze mam przed kim" tak oczywiście też można. Mam nadzieje, że nie będziesz się musiał zastanawiać przed kim i za co odpowiadasz jak , czego nikomu nie życzę, ktoś dzieki Twoim kretyńskim poradom zacznie uciekać przed kimkolwiek i rozwali się o co kolwiek. Co wtedy powiesz mądralo? że ci przykro?

 

 

;) ;) ;) :biggrin:

 

brzmi jak hmmmm... Ojciec Dyrektor :D :D :P

pierwsze trzy nie są warunkami koniecznymi bycia motocyklistą. no chyba, że Ty napotkanym motocyklistom najpierw przeprowadzasz dyktando i dopiero jak zdadzą kiwasz ręka w geście pozdrowienia :evil:

 

 

 

Pierwsze trzy są warunkami koniecznymi bycia motocyklistą niezagrażającym sobie i innym na drodze (i obok też).

Dwa pierwsze chyba nie wymagają uzasadnienia a trzeci świadczy o posiadaniu nie tylko minimum inteligencji ale i odrobiny szacunku dla innych, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

a czy ja komus powiedzialem ze ma uciekac ??? a czy ja powiedzialem ze jezdzic dobrze to znaczy szybko????? a czy ja powiedzialem ze jezdze dobrze????? a tak na marginesie to kto dal jakiemus kolesiowi prawo do oceniania kto jest godny lub nie bycia motocyklista???? ja odpowiadam za swe czyny zawsze ale musisz sie zastanowic co znaczy odp za swe czyny i w jaki sposob ty np za nie odpowiadasz bo zatrzymales sie do kontroli drogowej, chwala ci za to a ja sie nie zatrzymalem i zyje i ten policjant zyje i nikomu nic sie nie stalo i uwazam ze marne jest wykroczenie(na papierze) jesli ktos wczesnie rano na nowej szerokiej drodze podczas gdy nie ma tam innych pojazdow a na chodnikach pieszych przekracza tam 40 km/h- znak ten jest tam po to ze w tygodniu w szkole sa zajecia i wtedy nie przekraczam tam 40 a zeby bylo ciekawiej jest tam rowniez komenda policji ktorej dotad nie bede szanowal (i iwelu innych rowniez) dopki beda chowali sie z radarem po krzakach jak borsuk, a czemu np jak jest korek nie potrafia kierowac ruchem, czemu nie potrafia wyeliminowac kierowcow wymuszajacych pierwszenstwo przejazdu(jesli sledzisz fora policz ilu w tym sezonie motocyklistow rozstalo sie z zyciem przez takich jegomosciow?czemu nie potrafia wyeliminowac z ruchu niepelnosprawnych pojazdow,pijanych kierowcow itp, pojezdz chlopaku troche po a4 i zobaczymy czy jest taki jeden chocby dzien zeby sopiacy krolewicz swoim pieknym tirzestawem nie zjechal na pobocze albo nie zatarasowal drogi i gdzie wtedy jest policja-a w krzakach z radarem patrzy jak zarobic pare zl z lapowki- byc moze tobie to nie przeszkadza ale mi bardziej niz slynny kierowca opisany w gazecie wroclawskie ktory podczas akcji policji przekroczyl na legnickiej dwu pasmowej (KIERUNKI RUCHU ODDZIELONE OD SIEBIE PASEM ZIELENI)obwodnicy predkosc o 30km na godz(70km/h na 40) czym tak narazil sie spoleczenstwu ze jego brawurowa piracka jazda zostala opisana w gazecie, zastanow sie ktory z wymienionych powoduje wieksze zagrozenie dla bezpieczenstwa ruchu i poczytaj ile wypadkow spowodowali pedzacy motocyklisci a ilu zginelo w tym sezonie bo ktos jezdzacy powoli i bezpiecznie zajechal im droge??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja komus powiedzialem ze ma uciekac ??? a czy ja powiedzialem ze jezdzic dobrze to znaczy szybko????? a czy ja powiedzialem ze jezdze dobrze????? a tak na marginesie to kto dal jakiemus kolesiowi prawo do oceniania kto jest godny lub nie bycia motocyklista???? ja odpowiadam za swe czyny zawsze ale musisz sie zastanowic co znaczy odp za swe czyny i w jaki sposob ty np za nie odpowiadasz bo zatrzymales sie do kontroli drogowej, chwala ci za to a ja sie nie zatrzymalem i zyje i ten policjant zyje i nikomu nic sie nie stalo i uwazam ze marne jest wykroczenie(na papierze) jesli ktos wczesnie rano na nowej szerokiej drodze podczas gdy nie ma tam innych pojazdow a na chodnikach pieszych przekracza tam 40 km/h- znak ten jest tam po to ze w tygodniu w szkole sa zajecia i wtedy nie przekraczam tam 40 a zeby bylo ciekawiej jest tam rowniez komenda policji ktorej dotad nie bede szanowal (i iwelu innych rowniez) dopki beda chowali sie z radarem po krzakach jak borsuk, a czemu np jak jest korek nie potrafia kierowac ruchem, czemu nie potrafia wyeliminowac kierowcow wymuszajacych pierwszenstwo przejazdu(jesli sledzisz fora policz ilu w tym sezonie motocyklistow rozstalo sie z zyciem przez takich jegomosciow?czemu nie potrafia wyeliminowac z ruchu niepelnosprawnych pojazdow,pijanych kierowcow itp, pojezdz chlopaku troche po a4 i zobaczymy czy jest taki jeden chocby dzien zeby sopiacy krolewicz swoim pieknym tirzestawem nie zjechal na pobocze albo nie zatarasowal drogi i gdzie wtedy jest policja-a w krzakach z radarem patrzy jak zarobic pare zl z lapowki- byc moze tobie to nie przeszkadza ale mi bardziej niz slynny kierowca opisany w gazecie wroclawskie ktory podczas akcji policji przekroczyl na legnickiej dwu pasmowej (KIERUNKI RUCHU ODDZIELONE OD SIEBIE PASEM ZIELENI)obwodnicy predkosc o 30km na godz(70km/h na 40) czym tak narazil sie spoleczenstwu ze jego brawurowa piracka jazda zostala opisana w gazecie, zastanow sie ktory z wymienionych powoduje wieksze zagrozenie dla bezpieczenstwa ruchu i poczytaj ile wypadkow spowodowali pedzacy motocyklisci a ilu zginelo w tym sezonie bo ktos jezdzacy powoli i bezpiecznie zajechal im droge??

 

Czy to Twoje słowa?

 

"a ja tez nie dawno nie zatrzymalem sie do kontroli bo inaczej 500pln i 10pkt i nikt mnie nie gonil i powiem wiecej jezeli jechales 230km/h to zaden radiowoz by cie nie gonil bo i po co no chyba ze na autostradzie, ja jechaLEM DALEJ GLOWNA DROGA I ZADNEJ BLOKADY NIE BYLO, jestem zdania ze jak cie zatrzymuja i nie chcesz sie zatrzymac musisz dac pelne kotły zeby widzieli ze bedziesz ostro grzal inaczej zawsze beda cie gonic a tak byc moze pomysla ze nie ma to sensu bo moze spowodowac zagrozenie zycia a tak na marginesie dodam ze tablice rejestracyjna woze w schowku, osobiscie uwazam ze bez sensu jest zatrzymywanie motocykla na radar bo komu potrzebne sa klopoty i wysokie mandaty "

 

Reszta Twojej odpowiedzi jest w stylu: "A u was też biją murzynów" Ale cieszę się ze nie podałeś przykładu np hm. Amerykanie w Iraku jeżdzą po ulicach czołgami i to jest dopiero horror na drodze. TIRowcy powodują wypadki? bardzo źle, i trzeba ich łapać, ale co to ma do motocykli? (poza tym, że kierowcy TIR-ów przeważnie przeżywają)

 

PS Co do początkowych Twoich pytań to nie mówiłem, że Ty to mówisz, JA to powiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? A jaki biznes jest etyczny ?

 

Nie na temat, ale się zagotowałem, co masz przeciwko biznesowi ???? i dlaczego zakładasz że KAŻDY biznes jest nieuczciwy ?? wg. mnie nieuczciwość nie ma nic wspólnego z prowadzenie firmy, więcej, nieuczciwi wcześniej czy później wypadają z gry.

Myślisz jak komuch !!! i zapewniam że nie miał to być komplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...