Skocz do zawartości

Cross country Raciechowice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedługo odbędzie się w Raciechowicach(woj.małoposlkie) piknik KTM'a.

Tutaj znajdziecie więcej informacji:

http://www.ktm.info/imprezy3.php

 

Tym razem przydałoby się lepiej zorganizować małe spotaknie forumowiczów, bo w Rabce to nie wyszło najlepiej :icon_mrgreen:

Pozdro,ja będe na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle akurat jak sa zawody musze isc na Egzamin na uczelnie. No w rabce faktycznie sie zkiepsciło spotkanie bo sie znalezc nie moglismy :-) hehe no trwało z 15 min :icon_mrgreen: pozdro!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem napewno ze nie bedzie mnie ;) Własnie próbowałem wyjąć uszczelniacz na wale od zewnątrz ale niedało rady więc wymontowałem silnik i przy okazji sprawdziłem czemu jeden zawór wydechowy sie nie otwiera no i poprostu jest urwany skubaniec. Oczywiscie wszystko jest do zrobienia ale niemam czasu na to wiec dupa zbita - przy okazji wychodzą wady YZ bo zarówno u mnie jak i u 2 kumpli dokładnie to samo sie psuje : zawór, pękniecie połówki w komorze cylindra i urywanie sie wałka startera - przyznam że sie troche zawiodłem na YZ'etkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem napewno ze nie bedzie mnie ;) Własnie próbowałem wyjąć uszczelniacz na wale od zewnątrz ale niedało rady więc wymontowałem silnik i przy okazji sprawdziłem czemu jeden zawór wydechowy sie nie otwiera no i poprostu jest urwany skubaniec. Oczywiscie wszystko jest do zrobienia ale niemam czasu na to wiec dupa zbita - przy okazji wychodzą wady YZ bo zarówno u mnie jak i u 2 kumpli dokładnie to samo sie psuje : zawór, pękniecie połówki w komorze cylindra i urywanie sie wałka startera - przyznam że sie troche zawiodłem na YZ'etkach.

No mnie sie tez urwał jeden z trzech zaworków wydechowych (trybek sie ukrecił) i zablokowałem go w zamknietej pozycji i powiem ze zaczoł chodzic prawie tak jak enduro EXC kumpla czyli lepszy dół w kazdej sytuacji i lepsze niskie obroty a moc wyjsciowa jak SX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe :banghead: Bierzemy WR 426F i TTR 125 na przyczepę i zjawiamy się z samego rana :banghead: :banghead:

A od której się to zaczyna? ;)

 

PoZdRaWiAm

 

No to ptasior sie pościgamy bo ja też z rana jade :biggrin: Dzisiaj skęciłem maszyne, zrobiłem test i chodzi super więc do zobaczenia w Raciechowicach. Będe w takiej bluzie jak na fotce niżej - łatwo mnie rozpoznasz.

http://www.myszono.neostrada.pl/bluza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...