Skocz do zawartości

Jak przerobić ogara na krosa ?


motokrosik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku po co Ci to... Ogar to nie jest żaden kros jak piszesz, ale poprostu Ogar. I nie ważne co byś zrobił: jakie triki, jakie przeróbki - to i tak będzie Ogar. Chcesz crossa to dozbieraj kasę i kup jakieś moto. Ogara nie przerabiaj. Jedyne co możesz zrobić to doprowadzić go do stanu 100% oryginalności - wtedy będzie piękny i będzie na czym oko zawiesić. A taka wydumka to co? Tylko śmiać, a czasam nawet płakać się chce kiedy się widzi coś takiego. Dlatego radzę Ci - odpuść sobie. A w ogóle temat chyba do oczyszczalni...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozbieraj do simsona jak juz, tutaj mysle ze lepiej bedziesz mogl poszalec przy przerobkach. Nie jestem pewny ale chyba nawet simsony seryjnie byly produkowane jako cross, nie wiem moze nie mam racji ale chyba cos takiego mi sie obilo o uszy :icon_mrgreen: . A jezeli juz tak bardzo chcesz zeby ogar mial charakter crossowego sprzetu to podnies go tylko wyzszymi amorkami z przodu i z tylu. Nie kombinuj za wiele bo rzeczywiscie bedzie z tego wiejski tuning.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale chyba nawet simsony seryjnie byly produkowane jako cross,

pzdr

 

 

Simson S51, wersja enduro.

 

 

A co do tematu, braciszku braciszku jeśli chcesz tak zrobić swojego ogara to sie do Ciebie nie przyznaje :icon_mrgreen:

 

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...