Skocz do zawartości

sprzęgło aprilia rs 125


emil1005
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie spotkałem w rs z takim rozwiązaniem tylko nie wiem jak to opisać dokładnie ale może ktoś będzie wiedział o co chodzi.Pod deklem powinna znajdować sie "kulka" która po wciśnięciu klamki sprzędła jest dociskana do kosza sprzęgłowego i w ten sposób wysprzęgla i wskakuje bieg.

 

A ja mam problem taki może ktoś będzie wiedział co może Rs 125 dolegac a objawy sa takie ze poprosty ten wałek zmiany biegów nie obraca sie a co za tym idzie nie mogę wrzucić biegu ani wziąsc na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Mam pytanie jaka jest długośc pancerza linki w RS 125 mógłby mi ktoś zmierzyć ??Bo potrzebuje kupić do RX 125 ale nie wiem czy będzie pasować jest taka sama ale chodzi tylko o długość??Mój pancerz ma 98 cm

 

Ja mam linkę około 100 cm i pancerz coś kole 98 cm.

 

Przy okazji- czy ktoś mógłby mi powiedzieć, tudzież wysłać zdjęcie złożonych tarcz sprzęgłowych albo ich kolejności? Bo zabrałem się za robotę, nasmarowałem, poskładałem i po odpaleniu i dodaniu gazu załącza mi się coś jakby pralka z cegłą w środku pod pokrywą skrzyni... Rozebrałem jeszcze raz, ale wszystko wydaje się dobrze. ;) Na tych tarczach są jakieś oznaczenia - Rotax, numer części i co najdziwniejsze- na dwóch tarczach jest jeszcze dodatkowo liczba "2", na pozostałych dwóch nie ma nic oprócz wymienionych wyżej napisów, a na ostatnich dwóch są liczby "1". Czy kolejność tarcz ma znaczenie? (Rotax 122)

 

Pozdrawiam,

VinA

 

(Sory wery za odgrzanie- nie zauważyłem daty. :))

Edytowane przez VinAlucard

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...