Skocz do zawartości

Moto GP


Płaski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyscig dramatyczny, a koncowe powerslade'y po publike bajeczne :icon_razz: No i trzecie miejsce od razu w generalce, przez brak punktow dla czolowki.

 

Sete to koszmar... facet zaczyna byc niebezpieczny dla otoczenia. Mam nadzieje, ze pojdzie w slady... Maxa :buttrock:

 

 

Pytanie na marginesie: kto komentowal wyscig w Eurosporcie?! Jakis nowy wokal, nie znam go. Bardzo lubie tandem panow z Eurosportu, ktorzy dotychczas dawali pieknie rade. Ten nowy gosc chyba awaryjnie wystapil. Strasznie mnie zmeczyl. Kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek makabra ... Wlasnie szukam jakis swiezych informacji o najbardziej poszkodowanej trojce.

Ja rowniez nie pamietam nazwiska prowadzacego wrocil chyba po jakiejs przerwie bo glos kojarze ...

Mam nadzieje ze na nastepny piatkowy wyscig wroci stala zaloga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na marginesie: kto komentowal wyscig w Eurosporcie?! Jakis nowy wokal, nie znam go. Bardzo lubie tandem panow z Eurosportu, ktorzy dotychczas dawali pieknie rade. Ten nowy gosc chyba awaryjnie wystapil. Strasznie mnie zmeczyl. Kto to?

 

Mi tez wyjątkowo nie podobał się komentarz tego pana, cały czas się mylił: pokazują Vermulena a komentator mówi o Haydenie ( i to kilka razy), pokazują kask Gebernau'a a komentator mówi że to kask Melandriego itd. itd. aż mnie to w pewnym momencie zaczęło denerwować. Nawet miałem napisać do Eurosport'u żeby zwrócili temu kolesiowi uwagę ale zapomniałem, a teraz nie pamiętam jego nazwiska ( specjalnie czekałem na końcówke aż się pożegna i powie swoje nazwisko).

 

Generalnie do poprzednich komentatorów nie mam do czego się przyczepić, płynnie ciekawie i dokładnie!.

 

pzdr.

 

 

Sam wyścig nie był porywający, jednakże biorąc pod uwagę co się wydarzyło podczas pierwszego staru na pewno długo pozostanie mi w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...