Skocz do zawartości

UWAGA LESZNO I OKOLICE


Dreadstyle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.06.06 odbędzie się nieoficjalny zlot klubu Speed Buster (zapisy trwają), jest on organizowany zamiast IV Zlotu Motocykli i Skuterów - Boszkowo.

Zbieramy się pod Kauflandem od godziny 10:00, a planowany wyjazd ok. godziny 11:00.

Trasa ma ok. 50 km (Kaufland-Osieczna-Kaufland)

 

Mapka:

http://img129.imageshack.us/my.php?image=zlotosieczna5ju.jpg

Red line - dojazd

Blue line - powrót

 

 

 

 

*prowiant we własnym zakresie(możliwośc ogniska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale przeciez boszkowski zlot zostal prezniesienoy na termin w sierpniu. Wiec nie pisac prosze, ze "zamiast", tylko jak juz to w ramach , iz ten zlot zostal przeniesiony na sierpien..to ble, ble, ble....W niestosowne uzywanie slow, dobieranie ich mozna niektorych wprowadzic w blad.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka na Kauflandzie. Na jego parkingu (no chyba że dacie lepszy pomysł :banghead: ) przejedziemy się trasą pokazaną na mapce, dojedziemy do Osiecznej na dziką plażę, tam się rozłożymy, pogadamy. Nic nie jest płatne. Nie będzie możliwości zakupu jedzenie, picia itp. To jest bardziej wypad niż zlot :icon_mrgreen: .

No i odbywa się "w ramach" :banghead: zlotu w Boszkowie, który został przeniesiony na termin późniejszy. A ilu ludzi będzie? Niewiadomo... Ale dobrze jak przyjedzie chociaż 20 no nie? Przynajmniej pozna się ludzi z Leszna. Ile razy jadę na mym motorku przez Leszno i kiwają mi ludzie na skuterkach, których ja nawet nie znam. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkrety , wiecej konkretów .... kto to organizuje, kto wpadł na pomysł , kto w ogóle przyjedzie???? :banghead:

 

"Speed Buster" co to za klub bo nie słyszałem . Czym jezdzą , skuterowy czy motocyklowy ?? jak juz pisałem wcześniej ...KONKRETYYYYYYY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był oficjalny zlot, to byś nie pytał ile ludzi przyjedzie. Tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie. Speed Buster to nowopowstały klub skuterowców (ogółem motorowerowy). To ma być zjazd skuterów z Leszna, podkreślam NIEOFICJALNY. To jest jedyny sposób żeby się poznać. Niech przyjedzie nawet 5 ludzi, to już lepiej znać o 5 więcej niż wcale. Nie chcesz przyjechać - nie musisz.

Edytowane przez Dreadstyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...