Skocz do zawartości

TVN TURBO - "Uwaga Pirat"


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam ze koleś zdążył by uciec- jakby sierota wcześniej wbił bieg. Ale jak on po odpaleniu próbował szukac jedynki to przesada. TO nie afekt tylko niedorozwój.

 

Druga rzecz to jak mozna BYć TAKIM baranem - jaDąc bez tablic stawać w takim miejscu z którego nie ma mozliwosci od razu uciec.

 

Trzeciea rzecz- najbardziej przykra to - to ze 100 motocyklistów im uciekło- Jedną sierote złapali, i tak sie reklamują jakby co najmniej seryjnego morderce ujęli....

 

Naprawde nie lubie policji- BO idea jest sluszna- POmóc obywatelowi- Uważam sie za normalnego obywatela- A od nich spotkały mnie tylko kary finansowe, a jak mogli pomóc to ich nigdy nie ma albo "sprawa umożona"

 

Ktoś powie - spotkały cie kary bo łamiesz przepisy- Fakt- zdażało sie- Ale prawo jest prawem a życie zyciem

Jest cos takiego jak upomnienie- Czemu tego nie stosują ? Chowają sie tylko w miejscach gdzie nie ma zagrożenia a łatwo przekroczyć predkość-

Na taką policje płącimy podatki ?

:icon_question: :icon_question: :buttrock: :bigrazz:

Nic dodac nic ująć :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się... Lecimy napędzeni z Jeleniej Góry w kierunku Zgorzelca, stoi radiowóz... Część naszej rozdzielonej ekipy wbija się na główną już za patrolem od strony Szklarskie...reszta -R 6 i Suzi 1.8- walą na "wyścigi" po głównej...będą problemy. Czekamy. Dojeżdża do nas Suzi 1.8...pasażerka zapłakana...-"...z wariatem dalej nie jadę...wyścigują się!!!..."-...zagadała i beczy dalej... Będą problemy bo dawali na manetkę , czekamy na R 6. Po chwili podjeżdża, licytujemy ile mu mogli "sypnąć"... Kolo ściąga kask-...zadowolony. :lalag: ...i co, no gadaj, co jest !!??? ...i nic nie jest! Pan policjant nie zdążył zareagować na pędzące Suzi 1.8... R 6 kątem oka widząc kombinującego glinę zatrzymał się... Podchodząc do niego glina zagadał...-o...zatrzymałeś się!?... Wszystko ładnie i grzecznie...popatrzyli na blache...obejrzeli moto(R 6 2006)...no...dobrze...proszę wolniej. Koniec. :clap:

 

Można być człowiekiem? Mam na myśli pana policjanta i kierowcę R 6. ...można... tylko trzeba chcieć!!!

 

Zyczę wszystkim takich spotkań :cool:

Edytowane przez ADAM 66-VN 2000

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kierowca bardzo miły :cool: ale mogli mu dać mniej :/ a wszystko przez tą tv ...

 

tu wcale nie chodzi o kamery czy o to ze tylko w telewizji panowie policjanci graja nieugietych, w sierpniu w ciagu dwóch tygodni dostałem dwa mandaty za predkosc i 20punktow, raz fotoradar mnie pstryknął jak jechałem samochodem 109 przez wies a drugi raz to juz był o mnie film nakrecony przez wideoradar na trasie lazienkowskiej jak jechalem motocyklem blisko 160, prosiłem o nizsza kare ale pomimo tego ze policjant był bardzo miły i tez jest motocyklista to jednak nie dało rady, poprostu w przypadku zdjecia czy filmu sprawa jest udokumentowa i policjanci nie maja mozliwosci "edytowania" tych danych, maja sztywne widełki kary i muszą sie w nich miescic bo pewnie sa później z tego rozliczani. inaczej ma sie sprawa w przypadku zwykłej "suszarki" , nie robi ona zdjecia czy filmu wiec mozna prosic o "przekwalifikowanie wykroczenia na tansze" :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej ma sie sprawa w przypadku zwykłej "suszarki" , nie robi ona zdjecia czy filmu wiec mozna prosic o "przekwalifikowanie wykroczenia na tansze"

 

to zalezy, w rykach Pan z suszarka mimo ze byl SAM !!!! byl bardzo nieugiety i nie chcial przekwalifikowac wykroczenia :banghead:( mimo grzecznej rozmowy, paru zartow z obu stron... kolejne 200zl w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nagrany tylko kawalek z moto http://www.youtube.com/watch?v=78FD-rFrNDo prosze :biggrin:

 

.... i komentarz lektora łagodny.

A na końcu programu o najciekawszych tłumaczeniach kierowców... motocyklisty nie było...

Aha jeszcze jedno, padało słowo motocykl, a nie motor.

 

hmmm.. tak delikatnie??

Edytowane przez Maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze koleś zdążył by uciec- jakby sierota wcześniej wbił bieg. Ale jak on po odpaleniu próbował szukac jedynki to przesada. TO nie afekt tylko niedorozwój.

 

Druga rzecz to jak mozna BYć TAKIM baranem - jaDąc bez tablic stawać w takim miejscu z którego nie ma mozliwosci od razu uciec.

 

Trzeciea rzecz- najbardziej przykra to - to ze 100 motocyklistów im uciekło- Jedną sierote złapali, i tak sie reklamują jakby co najmniej seryjnego morderce ujęli....

 

Naprawde nie lubie policji- BO idea jest sluszna- POmóc obywatelowi- Uważam sie za normalnego obywatela- A od nich spotkały mnie tylko kary finansowe, a jak mogli pomóc to ich nigdy nie ma albo "sprawa umożona"

 

Ktoś powie - spotkały cie kary bo łamiesz przepisy- Fakt- zdażało sie- Ale prawo jest prawem a życie zyciem

Jest cos takiego jak upomnienie- Czemu tego nie stosują ? Chowają sie tylko w miejscach gdzie nie ma zagrożenia a łatwo przekroczyć predkość-

Na taką policje płącimy podatki ?

 

Popieram :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

no nie miał chłopak szczęścia :icon_mrgreen:

 

http://www.megaupload.com/?d=9M7Q7LHQ

 

 

 

pozdro600

 

Hey, posiadasz może jeszcze ten historyczny filmik :)

 

Hey, posiadasz może jeszcze ten historyczny filmik :)

 

mam nagrany tylko kawalek z moto http://www.youtube.com/watch?v=78FD-rFrNDo prosze :P

Hey, posiadasz może jeszcze ten historyczny filmik :)

 

Hey.

Posiada ktoś może jeszcze ten historyczny filmik z suzuki gsxf 750/jajko?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...