Skocz do zawartości

Pytanie do posiadaczy GS 500


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jechalem z Krakowa do Wawy na trasie i potem koniec po miescie to przy 280 zatankowalem bez przelaczania na rezerwe. Weszło za około 60 zł. Na trasie jecialem 100-150. Mało pali. GS 500E 97 rok.

 

 

hehe dlatego pytanie ile przejedziecie na jednym baku jest bez sensu. do mojego nie wejdzie paliwa za 60zł ;) (no moze gdybym wyjeździł do zera-ale na pewno nie w ww sytuacji- bez wjezdzania na rezerwe). no chyba,ze tankujemy po 5zł/litr wtedy moooże. 60zł to 14litrów.... tyle mi nie wejdzie. a 14litrów na 280km to 5l/100km spalania :>...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dlatego pytanie ile przejedziecie na jednym baku jest bez sensu. do mojego nie wejdzie paliwa za 60zł ;) (no moze gdybym wyjeździł do zera-ale na pewno nie w ww sytuacji- bez wjezdzania na rezerwe). no chyba,ze tankujemy po 5zł/litr wtedy moooże. 60zł to 14litrów.... tyle mi nie wejdzie. a 14litrów na 280km to 5l/100km spalania :>...

 

 

No popatrz, mamy taki sam bak a mi wejdzie a Tobie nie ;) Wczesniej tez tankowalem "pod szyjkę" i z biedą 50 zł miescilem. Ale po pierwsze siedzisz na motocyklu zeby prosto stał a nie na nóżce i uzupelniasz powoli, bo sie musi przelac wgłąb, i wtedy jeszcze dopchasz te 2 litry. A ja tez nie mialem przełączone na rez. A tankuje na NESTE, tam nie kantują na ilości a paliwo jest tanie i dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, mamy taki sam bak a mi wejdzie a Tobie nie :D Wczesniej tez tankowalem "pod szyjkę" i z biedą 50 zł miescilem. Ale po pierwsze siedzisz na motocyklu zeby prosto stał a nie na nóżce i uzupelniasz powoli, bo sie musi przelac wgłąb, i wtedy jeszcze dopchasz te 2 litry. A ja tez nie mialem przełączone na rez. A tankuje na NESTE, tam nie kantują na ilości a paliwo jest tanie i dobre.

 

jak sie tankuje nie na nozce i jeszcze nie daj boze siedzisz sobie podczas tankowania na moto to zawsze (zupelnie nie wiem czemu ;) ;) ) podbiega wtedy jakis bysior z ochrony i zaczyna sie dziwnie kolo mnie krecic...smiechowe to jest :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale wiem ze nie wolno mu lac tego ;)

 

Czy może mi ktoś napisać dlaczego nie można lać v-power'a do GS'a?! Szczerze mówiąc to pierwszy raz o tym słysze?! Wg Was jakie paliwo najlepiej lać... ja zazwyczaj tankuje na Statoil (95 supreme albo 98 supreme- bezołowiową oczywście) zależy od stanu w portfelu ;)

 

A nawiązując do głownego tematu to na pełnym baku do rezerwy zrobiłem coś koło 230-250 km!!!

 

V max to 180 km!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie tankuje nie na nozce i jeszcze nie daj boze siedzisz sobie podczas tankowania na moto to zawsze (zupelnie nie wiem czemu ;) ;) ) podbiega wtedy jakis bysior z ochrony i zaczyna sie dziwnie kolo mnie krecic...smiechowe to jest :lalag:

 

Na NESTE ciezko o bysiora bo samoobsluga i ciezko zwiac nie placac bo najpierw placisz a potem lejesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiec wszyscy mamy podobne spalanie - ja srednio przy 220 -230 km musze przelaczac na rezerwe - GS 95r ;)

to fajnie macie bo ja robię od pełnego baku po korek do rezerwy 130km i przełanczam na rezerwe i jade zaraz na stacje i do pełna wchodzi za jakies 40zł??????????gażniki po naprawe i regulacjach dziwne co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 7 litrach zrobiłem 130KM

Moim zdaniem GS mało pali:)

Ale jak sie pare razy go po wkreca w 10tys. to sie strasznie grzeje:/

Jeszcze nie sprawdzalem predkosci MAX bo nie mam jeszcze tablicy dopiero w poniedzialek zalatwie

W 2 sosoby lecialem 150KM ale czy pujdzie wiecej to sie okaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie macie bo ja robię od pełnego baku po korek do rezerwy 130km i przełanczam na rezerwe i jade zaraz na stacje i do pełna wchodzi za jakies 40zł??????????gażniki po naprawe i regulacjach dziwne co?

odnosze dziwne wrazenie ze prawdopodobnie zle tankujesz:) nie stawiaj go na nozce tylko tak aby nie byl pochylony, i nie wkladaj jak w samochodzie tego lejka (wybaczcie po kilku bro jestem i nazwy nie moge skojarzyc) do konca tylko trzymaj go tuz przy szczycie wlewu i wejdzie ci spokojnie duzo wiecej paliwa:)

nalewaj w opor - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosze dziwne wrazenie ze prawdopodobnie zle tankujesz:) nie stawiaj go na nozce tylko tak aby nie byl pochylony, i nie wkladaj jak w samochodzie tego lejka (wybaczcie po kilku bro jestem i nazwy nie moge skojarzyc) do konca tylko trzymaj go tuz przy szczycie wlewu i wejdzie ci spokojnie duzo wiecej paliwa:)

nalewaj w opor - pozdro

Witam kolego chyba sie zle zrozumielismy mi chodzi od pełnego baku po sam korek jazda asz przerywa i wtedy przełanczam kranik na rezerwe bo na całym baku zrobię wiecej wiadomo. chodzi oto że za 40zł jakies 130km tyle robie do przełaczenia na rezerwe. to jakies 8l na 100km :icon_razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winix2 widzisz...moze zaplaciles 1000 zl i widziałes czesci z gaźnika ale to moze nie były twoje?a wczesniej ile ci palił?

 

w sobote jechałem 170 z tym ze przy predkosci okoo 100 odkrecilem do konca manetke, mysle ze napewno te 10 wiecej(a moze jeszce wiecej) by sie rozpedził ale mimoz ze była prosta droga bez kolein to miałem wrazenie ze zaraz odlece i troche szarpało kierownicą, w bandicie 650 s przy 180 tego nie było ;) :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...