Skocz do zawartości

Pytanie do posiadaczy GS 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zapytac ile przejezdzacie waszymi GS-ami na dziennym przebiegu(wyzerowanym) z bakiem zatankowanym pod korek.W zeszłą sobote jak jezdzilem z kolegą rezerwe trzeba było włączyć na 224 kilometrze. Pytam poniewaz chce sprawdzic czy z naszym gs-em wszystko w porządku Z góry dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Rekord do rezerwy - 286km :wink:.

Zazwyczaj 220-230km. No i sprawdzilem, ze mialem jak w morde strzelil 11 litrow od poziomu rezerwy do szyjki korka w baku :biggrin:. Po prostu zaraz po przelaczeniu na rezerwe kilka razy od razu zatankowalem - zawsze wchodzilo 11 litrow :biggrin:.

Najmniej do rezerwy przyjechalem jakies 166km :flesje:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej po ok. 220 km przełączałam na rezerwę, ale potem jeszcze mogłam spokojnie do 320 km przejeździć. Ale jak to już było pisane w innych wątkach - GS to dziwna maszyna :biggrin: Każdy ma inaczej rezerwę, każdy przejeżdża inna liczbę kilometrów :wink:

Weź sobie kilka litrów benzyny do butelki i sprawdź jaki zasięg ma twoja bestia :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radez9 bardzo smieszne, zastanawialem sie w jakiej tematyce to umiescic ale nawet na mechanike ogólna mi to nie wyglądało bo w sumie co to ma wspolnego z mechanika, wg mnie to bardziej temat przy piwie ale nic zawsze komus sie nie spodoba...

Dystatns ten przejechałem z pasazerem i w sumie raczej nie oszczedzałem gazu i nie dawałem sie wyprzedzac przez samochody, nawet jak najezdzali mnie na bardzo bliska odległość, było prawie 160kmh ale na 6 biegu nie miał ochoty sie zbytnio rozpedzac:/ na 5-tce poszedłby jeszce troche.

W zeszła sobote równiez jak wracalismy z Góraszki, ścigałem sie z nowiutkim jaguarem xjr(ten najwiekszy)po starcie ze swiateł i piłowaniu do 10 tys obrotów musze przyznac przewage dla jaguara, był szybszy moze nie az tak bardzo ale jednak nas odstawił :wink:

Przy okazji tematu ile jechaliscie max na GSie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam gs na gume z 1-go biegu;d;d;p strzelam z klamy, nie potrafie jeszcze zmieniac biegow gdy jade na kole i wole sie nie uczyc bo moze sie to zle skonczyc:/ na 1 biegu nie da sie zbytnio na daleka odleglosc poszybowac ;):D a max na gs moim to 190 oczywiście licznikowe i zatankowane shel v power racing;d;d;d;p

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich to z moją gs jest cos nie tak ja robie na pełnym baku do rezerwy 130km w miescie cały czas na wyszych obrotach i też wolno nie jezdze ale jednak chyba coś nie tak wychodzi mi około 8l na 100km a gażniki mam po naprawie za które zapłaciłem 1000zł z groszem mechanik twierdzi ze wszystko było do wymiany no i wymienił oczywiscie wszystko z serwisu /widziałem stare czesci z gaznika/!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile km na 1 baku ? nie wiem ;)

 

ostatnio(sobota) zrobiłem 240km na 10litrach (100km do borska, kulikowisko i 100km z powrotem, z te ostatnie 100km jechałem godzine-dosłownie).

 

vmax- ja jechałem 170...pewnie by pojechał więcej,ale nie katuję dziadka.

 

 

jaro: weź serwisówkę- tam jest napisane ,ze na Vpower sie nie jeździ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...