Skocz do zawartości

KTM 125 SX z 2000r


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega który jeździ w klubie KTM w Austrii ma taki motocykl na sprzedaż. Motocykl ten używał zawodnik. Powiedział że załatwi mi go za bardzo niską cenę czyli około 1000 Euro.

Ile on ma koników ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w 2000r wszystkie crossy wszystkich marek a zwłaszcza 125 zaczeły byc praktycznie takie same pod wzgledem parametrów, wagi no i wytrzymałosci. Nie dowiesz sie zatem nic nowego :biggrin: tłok wypadało by zmienic 2 razy w sezonie (prox kolo 400zł) czyli co ok 20h i korbe ale to juz zalezy od wielu czynników bo podobno co 40h ale ja juz na jednej korbie w sx smigam chyba ze 100h i jak niedawno miałem silnik rozkrecony to była w swietnym stanie (korba prox kolo 400zł). Znajomy w tym samym roczniku KTMa zmienił ostatnio tłok na którym jezdził od nowosci od 2000r wiec zalezy jak kto jezdzi i ile.

Spalanie to ok 10l / 100km a Vmax ok 140 :clap: według mnie to moze byc swietna inwestycja ale musisz sie liczyc z kosztami na dziendobry 1000zł ale nie zrarzaj sie bo mysle ze naprawde warto chocby nawet na chandel.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój były kmx zamykał szafę i dalej szedł, kwestia odpowiedniego przełożenia, husaberg 650 znajomego na kostkach leci prawie 200 więc wszystko jest możliwe

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...