Skocz do zawartości

Zlot HD w Sopocie


marioostry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zgadzam, było zajebiście, szczególnie w sobotę na skweerze :)

Dokładnie =) Tylu maszyn dawno tam nie było.

Ja się załapałam tylko na paradę z Gdyni do Sopotu ale i tak było super.

Szkoda tylko że częściej w Trójmieście nie ma takich imprez. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rowniez bylo zaje***cie... chociaz wiele osob narzekalo ze w zeszlym roku wszystko sie dzialo na powerstation a w tym roku trzeba jezdzic autobusem, ale mi to nie przeszkadzalo... no moze troszke... trzeba bylo myslec o powrotnym autobusie :/ tak czy inaczej nie moge sie doczekac VII edycji :buttrock: :biggrin: :icon_twisted: :cool: :wink: ;) :icon_twisted: :clap: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.tomice.info wrzucilem kilka fotek z Powerstation.

Widzane bardziej oczyma widza, bo moto stalo przed wejsciem (szkoda ze 10zl wjazd na molo ale co tam).

 

W przyszlym roku jak juz kupie Intrudera :biggrin: (mam nadzieje) to jade na bank.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też byłem na PS . Parada wspaniała , choć można było trochę szybciej ją poprowadzić . Maszyny się grzały . Co do organizacji i wożenia busami pomyśł bez sensu -ludzie sie rozdzielili na bazę i molo . Później dogrywki na bazie . Na zlocie ( osrodek ) praktycznie 100 poleciała za pole namiotowe , brak ciepłej wody , jedzonko mizerne . W 2005 baza żyła . Chyba organizator to zrozumiał bo obiecał to przemyśleć . Wiele osób deklarowało że jesłi tak będzie za rok - nie przyjadą . A szkoda by było bo brać bbikerska jak zawsze the best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze to nie do konca wina organizatora... w zeszlym roku, tak jak i w tym podczas jedynago koncertu na bazie (4 szmery) pały kazały zakonczyc impreze... to wina tych ludzi co tam mieszkaja za osrodkiem... moze w przyszlym roku dostana po kaszulce i sie ucisza :biggrin: fajnie by bylo :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.tomice.info wrzucilem kilka fotek z Powerstation.

Widzane bardziej oczyma widza, bo moto stalo przed wejsciem (szkoda ze 10zl wjazd na molo ale co tam).

 

W przyszlym roku jak juz kupie Intrudera :biggrin: (mam nadzieje) to jade na bank.

 

Pzdr

 

heh a moja prywatna opinia: wolałbym te 99zł przejeździc :clap:

 

sporo osób zaparkowało przed bramą i weszło przez główną z buta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...