Skocz do zawartości

POZNAŃ - DOM DZIECKA W SZAMOTUŁACH


radek320
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie pojeżdże przez najbliższe pół roku. KUR****!! A co to motocykla to muszę go jakoś poskładać jak się wylecze. Pomoże mi ktoś potem jakieś części kołowac??

 

 

Kris załatw nowe lagi wywal połamane plastiki do tego jakas custom owiewka z przodu troche roboty i będzie fajny street. ;) :banghead: Ciesz sie że jesteś PRAWIE cały bo ja jak to widziałem to miałem już czarne wizje nawet nie wiesz jak mi ulżyło jak zobaczyłem że się ruszasz :banghead: :banghead: miałeś kupe szczęscia a moto gorzej wygląda niż jest naprawde 3maj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja również jestem zadowolony z tego wyjazdu do domu dziecka.

Szczytny to cel ;) juz drugi raz brałem udział w takim wyjeździe.

Jest to miłe jak się widzi radość na twazach dzieci aż się łezka kręciła.

Ja w drodze powrotnej miałem male problemy z dojechaniem do domu

mocno mi żucalo tył prawdopodobnie przez łożyska w tylnym kole

bo reszte już wymieniłem, ale 40 tką dojechaliśmy do domu.

 

Kris wracaj do zdrowia a maszyne sie poskłada.

 

Co do fotek to moje prześle do Shreka także będą dostępne na jego stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie że jesteś PRAWIE cały bo ja jak to widziałem to miałem już czarne wizje nawet nie wiesz jak mi ulżyło jak zobaczyłem że się ruszasz

 

Mówisz że to tak tragicznie wyglądało. Dla mnie to był urywek, jedna chwila, chciałem poprostu zatrzymać się. Dobrze że tak to się stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Panowie... DALIŚCIE CZADU !

 

„To było najlepsze zakończenie roku szkolnego w moim życiu”.

Tak powiedział wieczorem Bartek i wydaje nam się, że tak myśli większość dzieciaków.

Dzięki Wam, to był jeden z tych szczęśliwych dni w ich życiu.

Zdjęcia mówią same za siebie, DZIECI-MOTORY-ZAKONNICE, można odnieść wrażenie, że nawet motory się uśmiechają.

Wielu ludzi robi wiele dobrego dla naszych dzieci, rzadko jednak udaje się tak spontanicznie „PRZYWIEŹĆ” tak wiele radości.

 

WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!!

 

Agnieszka i Andrzej

 

 

Ps.

Mamy 271 zdjęć i 3 filmiki skompresowane w WinZip

W poniedziałek prześlę je na e-maile zebrane w czasie zlotu i do SHREKA (chyba, że dopisze się ktoś jeszcze)

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek to mówiłem - niech ludzie porobią zipy i wrzucą na jakieś ogólnodostępne miejsca typu rapidshare.de (limit chyba 100MB), albo prześlą mailem (byle rozsądnie). Ja postaram się później załatwić jakieś miejsce na stronie i zrobi się galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

 

wyjazd przedni trasa nie najlepsza ale radosc dzieciaków nie do opisania...bardzo mi sie podobało.

Dzieki Radek za info o tym wyjezdzie....

 

KRIS wracaj do zdrowia ... daj znac jakie klunkry bedziesz potrzebowac to moge tez cos zalatwic.

 

P.S. Zakonnica przy drzewie i tak byla THE BEST :icon_evil:

 

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DO ZOBACZYSKA.... :D :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D DLA MNIE REWELACJA!! Dzięki bardzo za zorganizowanie całej akcji szczególnie dla Radka za pomysł :) i dla Was wszystkich zmotoryzowanych:) Myslę , że ja przy drzewie i tak wszystkich Was nie Pobiję to Wy byliście THE BEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi, który właśnie zapchał mi skrzynkę mailową wysyłając 7 maili z fotkami, o rozmiarze ok. 20 MB każdy :buttrock: :D :)

 

Przygotujcie się panowie na niezłe ssanie... Jajebie, ręce opadają :icon_mrgreen: :icon_evil: :icon_evil: :rolleyes:

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Tych zdjęć jest znacznie więcej (271+3 filmiki).

Ale już nie będę ich przesyłał e-milami, bo dostałem lekki, uzasadniony ochrzan. :D

Spróbuję to wysłać na rapidshare.de, a jak mi nie wyjdzie, to zbiorę fotki, zgram na powiedzmy 10 płytek, a Wy je rozdacie między sobą.

Mam nadzieję, że nie nabruździłem za bardzo tym, którym powysyłałem te nieszczęsne zapychacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy motocykliści!!!

 

Wyjazd poprostu bomba!!! ;) ;) ;) A radość i uśmiech dzieci to naprawde godziwa zapłata!!!

Mam nadzieje że teraz będziemy częściej się spotykać!!! Mi i mojej dziewczynie bardzo się podobało.

 

Dzięki :-) :D :D :P

 

Ps to mail do mnie jak by co to przyślijcie mi jakieś zdjęcia : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...