Skocz do zawartości

No to muszę się pochwalić swoim nowym zakupem:)


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Gratuluje wyboru :notworthy: ,Xjta to zajebisty sprzecior,ktory daje duuuzo frajdy z jazdy :D

Poczatki mojej kariery motocyklowej to Xj 600z 97r,pozniej byla nieco starsza Xj900,tak mi sie na nich dobrze jezdzilo ze po sprzedazy Xj 900 chcialem kupic Diversionke 900 :buttrock: ,ogladalem 3sztuki,ale niestaty ich stan odbiegal trochu od takiego jaki by mnie zadowalal.

Raz jeszczez gratuluje swietnego wyboru,oby Ci dlugo sluzyla :buttrock:

Rafal22 :buttrock: za pomoc.

 

Pozdrawiam Zomb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paczcie juz wiem kto mi podkupil sprzeta,mialemc zamiar po niego jechac ,ale ten sam gosciu zaproponowal mi Honde cb 750 sewenfifty i wzialem .

Na przyszlosc polecam tą firme ,sa zetelni i uczciwi. :banghead:

Oczywiscie gratulacje ,piekny sprzet i oby słuzyl wiernie przez dlugie lata :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paczcie juz wiem kto mi podkupil sprzeta,mialemc zamiar po niego jechac ,ale ten sam gosciu zaproponowal mi Honde cb 750 sewenfifty i wzialem .

Na przyszlosc polecam tą firme ,sa zetelni i uczciwi. :biggrin:

Oczywiscie gratulacje ,piekny sprzet i oby słuzyl wiernie przez dlugie lata :crossy:

No patrz Darek-podkupił Cie i to z mojego miasta :biggrin: Heheh ale się na mnożyło tej Dywersji :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszlosc polecam tą firme ,sa zetelni i uczciwi. :buttrock:

Oczywiscie gratulacje ,piekny sprzet i oby słuzyl wiernie przez dlugie lata :biggrin:

 

ale jaka kurde firme? bym byl zainteresowany ale namiarow nie widze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma no niby porządna i żetelna ale czekam juz 4 -ty dzien na podeslanie reszty dokumentow i jakos do dzisiaj ich nei mam a codziennie do nich dzwonie takze narazie nie podaje namiarow ale jesli dokumenty dotra i okaze sie wszystko ok do spoczko prosze pisac na pw to podam.

 

pozdro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj doszedł obiecany przegład od firmy od której kupiłem bike wiec po paru telefonach i z malym opoznieniem ale doszlo takze ok:) w poniedzielk - wtorek rejetrowanko:)

 

jesli by ktos chcial namiar na firme to na pw prosze pisac. troszek tych sprzetów maja i faktycznie jak patrzyłem po tym garażu gdzi eone stały to wszystkie ładne i nie rozbite.

 

pozdro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...