Skocz do zawartości

trudny wybór


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu cię popieram , mam w kapeluszu 1,7 metra i na wildku mi się fajnie pomyka .

 

 

 

Hehe- to czemu wczesniej jezdziles Drag Starem? :D

Moim zdaniem stopniowe zwiekszanie pojemnosci, a co za tym idzie gabarytow motocykla to bardzo dobry sposob na bezpieczne zdobywanie umiejetnosci. I nie wazny jest argument, ze liczy sie tylko pojemnosc i moc. Wiem co mowie bo sam zaczynalem od motoroweru, potem bylo 350, 450, 750, 1100 i teraz 1400 i wcale nie zaluje tych kolejnych zakupow i nigdy nie mialem problemow ze sprzedaniem motocykla...no!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmiana sprzeta z roku na rok wiąże sie tez z zasobnościa portfela niektórzy wola kupic odrazu wiekszy i mieć spkoj a jak ktos ma duzo kasy to oczywiscie ze dobrze jest kupic najpier 500 potem 700 a potem powyzej litra . Więc reasumując za kwote 15 tysi ja bym polecił virago 750 , 1100 lub intruza 1400 ale do niego to trzeba bedzie troche dołozyć zas na virago spokojnie wystarczy .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz to lepsze propozycje heheheh, co do intruza 1400 bylem wczoraj oglądać te moto u handlarza i byłem mile zaskoczony bo faktycznie moto wypas aleeeee ,poprosilem o papierzyska i to co zobaczyłem to jakaś kpina facet zapomniał wyjąc swoje papierki wiec zobaczyłem sobie ile zapłacił w Belgi za to moto a było to 2300 euro za intruza z 1991 roku z przebiegiem 53 000 km. a on sobie zaśpiewał 16 000 + koszty rejestracji około 600 zł. czy to aby nie za wiele za 15 letnie moto. ja rozumiem że jedzie się po moto na handel żeby zarobić ale bez przesady prawie 7000 na czysto też tak bym chciał :banghead: i teraz dochodze do wniosku że trzeba by było się wybrać na zachód i tam poszukać bo z tego co słyszę za około 3000 euro można kupić niezły sprzęt.

:banghead: pozdrawiam wszystkich motonitów :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nullek - proponuję - kup odemnie VN 800 DRifter - moto ma swojskiego kopa i jest dość niecodzienne - fakt rok 2001 więc cena troche wyższa niż 15000.

Daleko aż tak nie masz aby zobaczyc moto.

 

pozdr

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...