Skocz do zawartości

Egzamin w Warszawie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za nie długi czas chiałbym iść na prawko kategorii A1 i mam z tym tematem kilka pytań.

1 czy dobry jest ten kurs przyśpieszony w Imoli i co wogule sądzicie o tym ośrodku :flesje:

2 czy trudny jest egzamin :flesje:

3 czy długo trzeba byłoby teraz czekać na egzamin :eek:

4 w którym ośrodku egzaminacyjnym najlepiej zdawać :buttrock:

czekam na odpowiedź :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Imoli nie znam :D

Ad2. Nie jest trudny, trzeba sie nauczyć kretyńskich testów i poćwiczyć na placu manewrowym :notworthy:

Ad3. Na teorie czeka sie z 2 tygodnie a na praktryczny ok. 3 tygodni (przynajmniej na kat. A)

Ad.4 Teraz można zdawać tylko na Odlewniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy dobry jest ten kurs przyśpieszony w Imoli i co wogule sądzicie o tym ośrodku :D

Moja żona robiła przyspieszony (teoria w weekend) w Imoli na kat. B. Po tym kursie zdała za pierwszym razem i jezdzi już rok bez przygód, to znaczy, że chyba instruktorów mają spoko. Choć tak jak mówię chodzi o kat B., ale z tego co wiem, to szkoła cieszy się całkiem dobrą opinią.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja robiłem kurs w Imoli. Byłem na kat. A+B tyle że normalnie...(nie przyspieszony)

Złego słowa nie mogę powiedzieć na ten ośrodek.

Rzetelnie przygotowują do egzaminów, Instruktorzy też są bardzo ok, bezstresowa nauka i dobry instruktor to podstawa.

 

Jeżeli chodzi o kat.A to egzamin jest banalny...Sztuką jest go nie zdać :D . Ale to tylko moja opinia. Na kat. A można zdawać w wawie tylko na odlewniczej.

 

Co do terminów to czeka się ok. 3 tygodni tylko trzeba iść z samego rana po termin. Jak pójdziesz po południu to z miesiąc czekania to minimum...

Ja nigdy dłużej niż 3 tyg. nie czekałem...

 

Jak jakieś pytania jeszcze masz to wal na priv albo gg albo coś...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kat.A to egzamin jest banalny...Sztuką jest go nie zdać :D . Ale to tylko moja opinia.

I w tym momencie jesteś trochę śmieszny. Bo tu też dużo zależy od egzaminatora ja on będzie kawał ... to każdy może nie zdać i już taka jest prawda. Jak będzie chciał to się przypieprzy do byle czego i powie że nie zdałeś i co odwołasz się ??

 

Ja akurat zdałem za pierwszym ale nie mówię że ciężko jest nie zdać albo zdać !!

 

POZDRO

Edytowane przez Czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...