Skocz do zawartości

Niezły motorower


Prono
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale panowie nie oszukumy sie ze jak byscie mieli takie cos w tym momencie gdy nie macie jeszcze prawa to by wam dzwig nie drygnol :flesje:

 

fajna sprawa jak się nie ma kasy na prawko ale słuchaj...dla Ciebie jak i dla mnie nie był by to pierwszy motocykl...ale pomyśl sobie jak nadziany tatuś kupuje dla synka 1 "motorower" a ten bez żadnych umiejętności wyjeżdża na miasto i od razu odwija gdzie się tylko da...nic dobrego z tego nie wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, a policjanci napewno sie nie zorientują w razie kontroli. Toż to od razu widać, że to coś wiekszego, 80ccm jeszcze przejdzie ale to na bank nie. A wtedy skierowanie na badanie wystawią i przej..ne. Jak dla mnie 125ccm na motorower to już przegiecie pały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema co ... :flesje: to mi sie podoba w polskim prawie :flesje: :eek: :buttrock: :biggrin: :biggrin: i juz nie gadajcie , że tata kupi itd... bo ludzie mają troche rozumu nawet ci kasiaści :flesje:

 

Dzisiaj połowa 50'ek nowszych wyglada jak większe moto i nie robi juz takiego ździwka :flesje:

Edytowane przez JaWaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jezeli ktoś by niemiał 700zł na prawko, to z kąd by wytrzesną 5500zł na motor?? troche logiki chopaki :flesje: :flesje:

 

Ja bym wolał nie robic prawka tylko dołożyć sobie to 700zł na nowe moto a takto i tak musze kupić moto to chba lepiej dołożyć to 700zł na lepsze moto niz na prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ładny sprzęt ale moim zdaniem prędkośc przesadzona myslę, że idzie te 190kmh ale ni hu*a wiecej nie pojdzie może się myle.Po drugie jakiś rocznik zrzeniony bo AF-1 robili do 92 czy 93.Jak wał siedzi ten co był(oryginalny) to długo nie pociągnie.Jak ma zwykły wał to bym go zajezdził w niecałe 2 tygodnie :flesje:.A nawet dziany kolo nuie kupił by takiego sprzęta dla syna w wieku 14 lat który zdał ledwo na karte na jakims byle skuterze czy motorynie.Osobiście bym chętnie kupił coś takiego ale dał bym 3,5-4tys.zł.A policja swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał nie robic prawka tylko dołożyć sobie to 700zł na nowe moto a takto i tak musze kupić moto to chba lepiej dołożyć to 700zł na lepsze moto niz na prawko.

czyli twoim zdaniem kazdy kto robi kat.A1 robi bład ?? no tak lepiej jedzic np.rs50 z 2002roku niz wydac 700 zł (przy okazji sie przepisów mozna szczegułowo nauczyć) i kupic sobie jakąś 125tke o 700zł tańszą od tej przykłądowej rski.

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli twoim zdaniem kazdy kto robi kat.A1 robi bład ?? no tak lepiej jedzic np.rs50 z 2002roku niz wydac 700 zł (przy okazji sie przepisów mozna szczegułowo nauczyć) i kupic sobie jakąś 125tke o 700zł tańszą od tej przykłądowej rski.

 

Nie mówie że to błąd robienie A1 ale ja bym nie robił A1 tylko zainwestował w lepszą 125-ke. Poza tym motory zmienia się zawsze na lepsze i drozsze nie znam nikogo kto sprzedał motor żeby sobie kupic tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiano 2013 to witaj :flesje:

Ja jestem taki kozak :eek:

 

Sprzedałem KX-a za 3400zł, hajz odłożyłem na 125ke, ale w tym czasie uzbierałem na dobry rower, tata powiedział, że mi ukradną i dołożył mi do skuterka za 2600zł :buttrock:

 

Według mnie 2 lata to kupa czasu i w sierpniu zaczynam robic A1 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...