Skocz do zawartości

Baza na streetfightera


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie(nie smiejcie sie ze mnie :flesje:)

 

Od nie dawna zaczolem sie interesowac motocyklami. Szczegolnie interesuje mnie tuning, ale zupelnie nie wiem jakie motocykle nadaja sie na streetfightery. I tu odnosze sie do was z prosba o pomoc. Prosilbym o konkretne modele, roczniki i cecny.

 

 

ps.

Jesli cos pokrecilem to prosze o wyrozumialosc. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od ciebie i twojej wyobrazni.Jak sobie wyobrazasz z czego mogłys to zrobić i jakby to miało wyglądać, to jak masz kase to działaj. A jak chciałbyś to zrobić ale nie wiesz z czego, nie wiesz jak ma wyglądać, nie masz prawie nic kasy, to daj sobie spokoj. Musisz wiedzieć co chcesz zrobic i jak to ma wyglądać.No a jak masz 1000 zł to jeszcze malutko.

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary olejak? troche oklepane ale baza dobra

zależy ile będziesz miał kasy na moto i ile chcesz włożyc w przeróbki i czy moto ma tylko fajnie wyglądać czy służyć do stuntu

 

No a jak masz 1000 zł to jeszcze malutko.

na WSK-e i owiewke tjuningową z allegro styknie :flesje:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie(nie smiejcie sie ze mnie :biggrin:)

 

Od nie dawna zaczolem sie interesowac motocyklami. Szczegolnie interesuje mnie tuning, ale zupelnie nie wiem jakie motocykle nadaja sie na streetfightery. I tu odnosze sie do was z prosba o pomoc. Prosilbym o konkretne modele, roczniki i cecny.

ps.

Jesli cos pokrecilem to prosze o wyrozumialosc. :]

 

czesc

 

dobry fajter to koszt okolo 20-25 tys. zl na poczatek :flesje: poszukaj dobrze po necie, jest na co popatrzec :flesje: na dziendobry podam Ci www.bike-work.de i przykladowo jest 12tka za 15 tys ojro :eek: jesli chcesz zbuduje Ci streeta za 3 x wiecej :buttrock: tu sa ogolnie 2 ograniczenia, wyobraznia i kasa, i jesli chcesz robic samemu to umiejetnosci i warsztat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym materiałem bedzie honda CBR 900 RR z 1998 roku ( Tony D ) jeźdźił na takiej kupe czasu , możliwe ze nawet dalej jeźdźi , najlepszą sprawą w tej hondzie jest podobno niezajebywalny silnik . Pozatym GSXR 1000 K2 z roku 2002. Z resztą popatrz na czym jezdzą najlepsi fighterzy , to jest własciwie odpowiedź na twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos czy w CBR 900RR jest montowana dodatkowa pompa oleju fabrycznie czy trzeba to zrobic na wlasny koszt?

Nic nie jest montowane, Blady ma bardzo wytrzymały silnik na wszelkiego rodzaju wygłupy, wystarczy wysoki stan oleju (ok. 4,5 - 5 l) i można latać. Przezorni wstawiają przegrodę nad miską olejową i przesuwają smok delikatnie do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...