Skocz do zawartości

Ubrania do enduro??


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otorz chcę sprawic sobie ubrania (buty,spodnie bluze ochraniacze,rekawczki)o ile modele ochraniaczy mam juz wybrane o tyle totalnie zwariowałem jakie ciuchy kupic nie chce wydawac za duzo pieniedzy na ubrania ale chce zeby były trwałe a nie drogie słyszałem wiele niegatywnych opini o ubraniach FLY czy sa one az tak kiepskie co byscie mi poradzili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich tematów było jak z tad do Księżyca to jeden z nich poszukaj sobie !

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...7305&hl=ubranie

 

Dziś kupiłem buzer FLY'a i jestem miło zaskoczony jakością wykonania! Co do trawałości okaże się w "praniu" :flesje:

pozdr.

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale pieprzycie z lekka głupoty.

To, że Fly ma w swojej ofercie najniższa kolekcje o nr 303 i wszyscy kupują to tonami w polsce, bo szkoda im kasy na porządniejsze ubrania to nie znaczy, ze Fly robi cienkie ubrania.

Wiadomo, że jak kupujesz spodnie za 160zł to nie będę one rewelacyjne.

Ale np już kolekcja 805 czy jeszcze lepiej najwyższa 208 to już zupełnie co innego.

Co więcej uważam, że właśnie spodnie to jeden z ich lepszych wyrobów, gdyż sa wykonane z bardzo grubego materiału. Mój kolega jeździ we Fly'ach już od 3 sezonów i jest bardzo zadowolony.

Oczywiście nie przeczę, że np buty równiez mają słabe, ale nie można odrazu oczerniać marki.

Co do buzerów to też są one bardzo wysokiej jakości, są odlewane w tkaim samym kształcie jak wiele droższych buzerów konkurencji, wiadomo, że nie mają giętkiego plastiku, tkaiego jak najwyższe modele, ale za taką cenę, ma gąbki itp a np porównywalny model acerbisa nie dośc, ze jest mniej obudowany to nie ma gąbek praktycznie.

Ja np jeżdze od jakiegoś czasu w rekawiczkach z serii 208 i wiecie co wam powiem?

Są tak cholernie wygodne, że jak są brudne i musze jechać w teoretycznie super Alpinach, które w sezonie w sklepie kosztowały koło 200zł to wole sto razy bardziej te Fly'e. A za fly;e chyba dałem 120 zł :flesje:

Dlatego różnie to bywa i nie należy wierzyć w obiegowe opinie, ja sam i tak zawsze wole porównać sobie różne rzeczy dopiero jak mam je w ręku.

A temat zamykam, ponieważ jak sami wyżej wspomnieliście wiele o tym było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...