Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fidelku czyzby te ,,egzystencjalne" tematy Cie dobily??? :)

no niestety jakies zapalenie płuc, ale juz sie poruszam z lekka

soboto dobrze, tak jak proponowałem przed chwila, sobota w południe lub wieczór ale moze na piwku? dla nie zmotoryzowanych?, aj zwykle galeria ursynów aby embe dopełz

 

Resztki GPZ 900 R Michała, jak dla mnie to mozna by to uratowac jesli silnik sie nie popsuł za bardzo

.JPG]http://strony.aster.pl/greedo/wypadek/PA042192.JPG

trochę zakurzony, trzeba dbac o sprzęta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rama, silnik i inne podzespoły mechaniczne dadzą możliwość uruchomienia sprzęta reszta uszkodzeń typu wgniecenia, rysy, ogólna kosmetyka nadałaby temu motocyklowi pewnego sznytu. Byłyby niczym historia zapisana na ciele motocykla. Wiem, że embe darzy ten motocykl wielkim sentymentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foty Damianie, Ędrju sękju też. Jeste lepiej, niż się spodziewałem. Myślałem, że z motocykla zrobiło się spagetti, że wszystko jest w kawałkach...a tymczasem w kawałkach jest sporo, ale nie wszystko. Trzeba przede wszystkim odkurzyć :) Jeszcze trochę i się zajmiemy...dziękuję chłopaki.

 

...a sobota? No hmm, jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student, to jest tzw rat bike icon_mrgreen.gif

To się nazywa romantyczny hołd złożony maszynie i ukazanie jej jako mistyczny twór poddany próbie unicestwienia...

 

Poczytaj trochę poezji impertynencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soboto dobrze, tak jak proponowałem przed chwila, sobota w południe lub wieczór ale moze na piwku? dla nie zmotoryzowanych?, aj zwykle galeria ursynów aby embe dopełz

Jesli juz, to sobota wieczor..... Prosze prosze prosze...... :) Bo do 14 to ja mam zajecia na uczelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie 3,14erdolcie. Moto jest do piachu. Ładowanie kasy w takiego grata to bzdura. Weźcie pod uwagę, że moto fiknęło przy sporej prędkości i nie wiadomo ile czasu silnik pracował bez smarowania. Poza tym nabrał trochę piachu to wnętrza.

Moim zdaniem szkoda czasu i roboty. Do huty go i tyle.

 

Odebrałeś Michałowi całą nadzieję........ :)

Przerobimy go i wstawimy Michałowi do mieszkania jako eksponat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa romantyczny hołd złożony maszynie i ukazanie jej jako mistyczny twór poddany próbie unicestwienia...

 

Poczytaj trochę poezji impertynencie :)

 

O stary, widze że ta praca u Pawła rozwija cię w wielu dziedzinach :( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to profanacja ,ale pdo sprzedaż można podpicować :biggrin:

 

Ps. Ryży wczoraj czytałem Twój post o borowikach ,którzy klepali Ci lizakiem w auto.Przypadek chciał,że dzis jade moturem i stoi borowikowa bejca w korku. Gosc mi machnal lizakiem wiec chciałem kulturalnie sprawe wyjaśnić. Myślałem,że mają jakieś "ale" co do gumy ,którą zrobiłem pare sekund wcześniej :bigrazz: A ten do mnie z ryjem "ku*wa co wjezdzasz miedzy auta jak ci machalem". To mu powiedziałem pomachaj sobie przed oczami i pojechałem dalej :lalag: Co za głąb kapuściany.. . Oni poprostu nie chcieli zebym sie przecisnął w korku:/ Myślą ,że pracują w borze i już im wszystko wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie dziś "pan aspirant". Aspirował, jak nazwa wskazuje do różnych mian, ale do sedna. Postawiono mi zarzut "stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym poprzez prowadzenie motocykla z prędkością niezapewniającą możliwości kontroli nad pojazdem". Z zarutem owym się nie zgodziłem, co zaowocuje tłumaczeniem sądowi mojego punktu widzenia. Jeśli mają jakieś fajne papierki, to dadzą mi w dupsko. Chciałbym po prostu, żeby udowodnili mi w jednoznaczny sposób, że jadąc w tamtym miejscu 94,76 kaemcha nie dostosowałem prędkości do warunków. Było sucho, jasno, przyjemnie. warunki takie, że chciałoby się położyć na hamaku...tylko nie miałem żadnego przy sobie. No nic. Sprawa za 2-3 miesiące. Trzymajcie kciuki buddies :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jeśli na zakręcie nawierzchnia pokryta była pyłem i nie dało się tego przejechać? Zobaczymy, pożyjemy - że tak powiem.

Spokojnie, sąd cie skaze bo raczej nie podwazy zdania policji (prawie nigdy tego nie robi, a wypadek był) ale wazne aby skończyło sie na karze finansowej w wysokości mandatu i kosztach sądowych. Najlepsze tłumaczenie, ze np wróbel uderzył cie w kask i straciles panowanie nad pojazdem, wtedy to nadal twoja wina ale kara mniejsza bo przypadek losowy. Co do piachu, etc na drodze to trzeba to przmysleć poniewaz pies może zeznać, ze po przyjazdzie ekipy wypadkowej droge sprawdził i było ok, a Ty teraz bez swiadków nie udowodnisz, ze było inaczej.

na razie skup sie wyzdrowieniu, reszta to rzecz nabyta

A nie zapropnował ci dobrowolnego poddania sie każe? było by szybkoi bezbolesnie i koszty małe

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką kwestię, jak stan nawierzchni powinien określić biegły, a nie policjant "na oko". Gdy zaczyna padać deszcz, pojawia się śliskie "coś" na jezdni, choć tego nie widać. Nie zgodziłem się z zarzutem nadmiernej prędkości, bo nie zap*** jak głupi, tylko jechałem normalnie. To w sumie logiczne. Jedziesz z prędkością X, a można tam jechać X...to gdzie nadmierna prędkość? Wiem, że słowo policjanta jest mocnoejsze od mojego, ale ich tam nie było. To, że się przewróciłem nie musi oznaczać nadmiernej prędkości. Czy Adam (fx_rider) przewracając się w tym roku (w maju) na ślimaku mostu Siekierkowskiego powinien ponieść karę? To nie była nadmierna prędkość, tylko piasek na asfalcie (u Adama). Nie zawsze jest tak prosto. Jechałem normalnie, dlatego nie zgodziłem się z zarzutem. Zobaczymy no... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...