Skocz do zawartości

co mam kupić?


zenkuch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...) bądź Yamaha XVS 650 Drag Star.

 

Yamaha optycznie wygląda na dużego choppera, więc nikt Ci nie będzie mówił, że na rowerku jeździsz ;) a te niewiele ponad 40 koni pozwoli Ci się przemieszczać spokojnie z punktu A do B z prędkościami mieszczącymi się w wartościach dozwolonych (przez ustawę Prawo o Ruchu Drogowym). Na wyższe osiągi nie licz...

 

 

moim zdaniem nie warto inwestowac w cos takiego slabego chyba ze bendziesz niedzielnym kierowca i swoja przygoe na motorze wyobrazasz sobie tak, ze wyjedziesz na rundke wokol rynku podjedziesz pod kosciol itd :) :biggrin:

ale jesli sie myle to lepiej nie kupuj nic z pojemnoscia ponizej 1000 i koniecznie jak bedziesz kupowac crusiera to z walkiem kardana;

650 a 1100 to przepasc,

roznica jest kooloosaalna , bezporownania

wiekszy motor wcale nie bendzie sie znacznie trudniej prowadzil a zapas momentu i mocy pozwoli ci na niezla zabawe jak juz zalapiesz co i jak;

wszyscy pisza ze moto na poczatek to mniejsze,

ale jesli masz 55 lat to napewno masz glowe na karku i wiesz ze jak sie jezdzi na poczatku to manetke gazu odkreca sie troszke, a nie na full... i jezeli ta zasade bendziesz znal i mial zalozony gmol to nic zlego ci raczej nie grozi :) to moje zdanie wolny kraj :flesje: :biggrin:

tyle ze ten przedzial cenowy co podales troszke zmienia postac rzeczy... jednakze lepsza 650 niz nic a napewno tez da ci sporo frajdy ten sprzet :) sam gdybym nie dosiadl wiekszego sprzeta myslalbym ze takie tzw polowki to super ekstra zabawa, bezwatpienia dadza ci przyjemnosc z jazdy ale bezporownania mniejsza niz taki widlak o pojemnosci juz wiekszej niz 1000, po 500 z garka to juz robi swoje, motor przynajmniej jak wyprzedzasz nie chodzi jak kosiarka :wink:

 

aha i rada zeby niekupowac niczego powyzej 800 bo bedzie wiecej wydawac na paliwo.... :banghead: :biggrin: :cool: coz wiecej powiedziec :wink:

jezeli chce miec motor na ktorym ma jezdzic to niech kupi duza pojemnosc bo jak kupi mala to znajac zycie potem juz nie odlozy sobie kasy i bendzie sie meczyc a na duzym mozna jezdzic normalnie a i mozna nienormalnie ;) znaczy szybko, a na malym mozna tylko normalnie

ale co kto lubi

 

ale to tez tylko moje zdanie i nie chcialem kolegi Carlosa urazic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja planowałem virówke 535 (planuje juz od pół roku, na razie ciężko czasowo z kursem...), ale jakiś tydzień temu sąsiad podjechał DS 650Classic i sie zakochałem i nie chce już nic innego. Znajomi przekonują, że na początek spoko. Moto stabilne, na kardanie, bezawaryjne no i nie komarek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej po pierwszym lub drugim sezonie odkryjesz niedostatki mocy i zapragniesz wiecej...

ale na poczatek spoko.

czego jak czego ,ale urody jej nie brakuje.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...